gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

beyaz 'a ilginç anket

Konu, 'Magazin' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

Özel bir araştırma yapılmış. Ankette en çok oyu Beyaz almış. "Neden Beyaz" sorusunun yanıtı daha da ilginçmiş... Beyazıt Öztürk, D-Smart dergisinin 1. yıl özel sayısı için çocukluk günlerinden şöhrete kadar samimi açıklamalarda bulundu.
    İşte Beyaz'ın samimi röportajı:

BEYAZ'IN TERCİH NEDENİBen, Cem Yılmaz, Okan Bayülgen, Yılmaz Erdoğan bizim çıktığımız dönem 1995-1996 yıllarıydı. O senelerde özel kanalların yeni çıkıyor olması, milletin böyle bir ihtiyacı olması falan derken güzel bir döneme denk geldik yani. Ben belki bugün çıkıyor olsaydım bana ihtiyaç olmayabilirdi. O gün bir ihtiyaç vardı ve biz köşe başlarını kaptık. Okan siyahları giydi, ben beyazları giydim. Onun dışında, “Ne yaptın da radyodan sonra böyle oldu” dersen, tek bir şey söyleyebilirim, o da samimiyet.
    BEYAZ BİZİ EVE BIRAKIR

Geçenlerde özel bir araştırma yapılmış, demişler ki: “Çok eğlenceli bir ada var, kiminle gitmek istersin?” “Beyaz’la” yanıtı gelmiş. “Ama bir sürü komik insan var, niye onlar değil de Beyaz?” diye sormuşlar. Cevap: “Beyaz bizi eve bırakır.” Öyle bir şey var yani.

ÇOCUKLUKTAN EN CANLI ANI

Müthiş canlı bir anım var, prize elimi sokmuştum. Bundan daha canlı bir anı olamaz. O kadar canlı ki, cansıza dönüyordu neredeyse anı. Prizden önce sıfır bir hayatım vardı yani, priz müthiş hareket getirdi.

İLERİDE YATIRIM İÇİN ESKİŞEHİR'İ SEÇERİM

Hâlâ cepten yediğim kredi Eskişehir’den kalmadır. Eskişehir’in en büyük artısı Yılmaz Büyükerşen gibi bir rektör ve belediye başkanına sahip olması. Cidden Anadolu’nun göbeğinde bir Avrupa şehri yarattı. İleride hayatımda bir yer seçersem, bir tercih yaparsam; yatırım için, yaşamak için yüzde 100 Eskişehir’i tercih ederim.

HERKESE KENDİMİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIYORUM

Annemin, babamın, ağabeyimin de ne düşündüğü önemlidir, başkalarının da. Öyle olmasaydı çırılçıplak çıkardım sokağa. Başkalarını memnun etmek, başkalarını dinlemek hoşuma gider. Beni etkiler yani etraftan söylenen sözler. Üç bin kişilik oyunda bir kişi gülmezse, o etkiler beni. Kızarlar hani bizim gibi insanlara, “Herkese kendini sevdirmeye mi çalışıyorsun” diye. Evet, herkese kendimi sevdirmeye çalışıyorum. Bu kötü bir şey değil.

ÇOCUĞUM VİCDANLI OLSUN YETER

Ben çocuğumun okulun en iyi öğrencisi olmasını, herkesi dövebilecek kapasitede olmasını istemem, dünya iyisi bir adam olmasını da. Tek bir şey isterim çocuğumla ilgili: Vicdanlı olsun. Yani birisinin önünden geçerken yanlış bir hareket yaptığını düşünüp de, 10 dakika sonra içi içine sığmayıp geri dönerek “Abi kusura bakma” diyebiliyorsan, benim için önemli olan şey bu. Bunu yapan insan birçok kötü şeyi yapmaz çünkü.

HAYATINDAKİ DÖNÜM NOKTALARI

Babamın ilk kalp krizi geçirdiği ve felç geldiği gün bir dönüm noktasıdır hayatımda. Üniversiteyi kazandığımı öğrendiğim an, ilk âşık olduğum an, İstanbul’a gelme kararım bir dönüm noktasıdır. Bir de bu dönüm noktalarında yardımcı olan insanlar vardır, Fatih Altaylı bir tanesidir, Faruk Bayhan bir tanesidir... Böyle beni son dakikada bir yerlerden çekip çıkaran insanlar vardır.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: beyaz 'a ilginç anket
    yha çok seviyorum bu adamı hiç bir programını kaçırmadım sağol paylaşım için

3. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: beyaz 'a ilginç anket

paylaşım için sağol

beyaz 'a ilginç anket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz

Beyaz

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin...
  2. 110'a gelen ilginç ve komik telefonlar

110'a gelen ilginç ve komik telefonlar

110'a gelen ilginç ve komik telefonlar İşte 110'u arayan ancak yangın ihbarı yerine başka konularda konuşan kişilerin itfaiye memurlarıyla aralarında geçen ilginç ve komik diyaloglar: GÜLDÜREN KONUŞMALAR Konya'da itfaiyeyi arayanlarla görevli arasındaki diyaloglardan bazıları şöyle: ''Görevli: Alo itfaiye Arayan kişi: Ağabey saat kaç? Görevli: Saat 3 Arayan kişi: Sağol ağabey....
  3. beyaz ata binmek

beyaz ata binmek

rüyada beyaz ata binmek beyaz ata binmek rüyada at bindiğini görmek rüyasinda beyaz ata binenler sevinin işleriniz de basarılı olacak ve düşmanınıza galip geleceksiniz:) Allah rüyalarımızı hayra kılsın.amin.bende gecenlerde kızıl ata binmiştim simdi onu arastırıom beyaz ata binenler etrafındaki insanlar tarafindan cok sevilir demekmiş
  4. deneme anket

deneme anket

deneme deneem denemeeeben cemoşş :D:D cemoş ben :D:D
  5. Samsung Beyaz Eşyada % 40'a Varan Büyük İndirim!

Samsung Beyaz Eşyada % 40'a Varan Büyük İndirim!

samsung indirim, samsung beyaz eşya, samsung kampanya Sevgili melekler, beyaz eşyanın dev isimlerinden Samsung, % 40'a varan indirimlerle müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Hem evlenecek olan çiftler hem de evlerini yenilemek isteyenler Samsung çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinelerine çok özel fiyatlara sahip oluyor. Kampanya kapsamında RT54QMSW1 Buzdolabı 1.299 TL, WF1702W5W Eco...

Sayfayı Paylaş