Beyaz altın takılara bayılıyorum

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Beyaz altın takılara bayılıyorum
beyaz altın kararır mı
Altın evlenecek olan ve evlenen her genç kızın rüyasıdır.Düğünerin vazgeçilmez takılarıdır.Ama artık modernleştik:)Artık gelinler düğünlerinde takılan sarı altınlardan ziyade dahaçok beyaz altınları tercih ediyorlar:)

Benim gibi evli meleklerim bilirler.Düğün öncesi yapılan alışverişler de genellikle kaynana ve kayınpederle beraber alışverişe çıkılır.Eşimiz olacak adam ise ya yanımızdadır ancak ne size nede eşinize fikriniz sorulmaz:shootout:

Gelin başka birşey beğenirken kaynana hemen atlar ''fiyatı ne kadar?''Fiyatı duyunca da ''kızım şu daha güzel ama'' der.Eh tabi kide hevesiniz kursağınızda kalır.Bence siz siz olun asla ama asla düğün alışverişlerinize ailelerinizle çıkmayın.Çünkü evlenecek olan sizsiniz onlar değil:ehi:

İşte evlenecek olan yada evlenmeyi düşünen melişlerime birbirinden güzle beyaz altın takılar sunuyorum.Sarı out beyaz altın in :D

beyaz-altin1-8680.jpg

beyaz-altin2-7552.jpg

beyaz-altin3-3095.jpg

Küpeler pek güzel değil ama zevk meselesi tabi :D

beyaz-altin4-8806.jpg

Yüzük harikaaaaaaaaaaa:hayal:

beyaz-altin5-7384.jpg

beyaz-altin6-1366.jpg

beyaz-altin8-8672.jpg

beyaz-altin10-2137.jpg

Alyansınız olmalı şart.Ama artık tek taş da şart.Tek taşınız olmadan asla evleneyim demeyin:ehi:

beyaz-altin9-7330.jpg

beyaz-altin11-8565.jpg

beyaz-altin7-4044.jpg

Bence bu küpeler çok ideal.Hem moda artık bu tarz küpeler.Bir takı alıcaksanız eğer ilerisini de dşnn.Sadece düğün günü değil önünüzdeki günler de rahatça kullanabileceğiniz takıları tercih edin:):)Deneyimli biri oalrak sizlere tavsiyemdir:)

Geri