gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Beyaz altın yüzük modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

yüzük modelleri beyaz altın yüzük 2012 beyaz altın yüzük modelleri yüzük meraklısı melekler için konumuzda.beyaz altın günümüzde çok moda,daha çok zarif tarzı sevenler tarafından tercih ediliyor.Beyaz altın genelde yüzük modellerinde değerli ya da yarı değerli taşlarla kullanılıyor.Pırlantalı modelleri dışında sadelik ve şıklığın bir arada olduğu modeller arayan melekler için beyaz altın yüzük modelleri.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

EnCey bunu beğendi.
  2. jupiter

jupiter Forum Okuru

wowww süperler .. beyaz altini ben cok seviyorum ve bunlarda cok tatlii :D:D

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bende seviyorum beyaz altını yaa

Beyaz altın yüzük modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zarif Siyah Beyaz Pırlanta Yüzük Modelleri

Zarif Siyah Beyaz Pırlanta Yüzük Modelleri

siyah yüzük modelleri siyah yüzükler yüzük çeşitleri alıntıdır
  2. Altın yüzük modelleri 2011

Altın yüzük modelleri 2011

yüzük modelleri 2011 altın yüzük modelleri 2011 altın yüzük modelleri, 2011 altın yüzük modelleri, 2011 altın modelleri, 2011 yüzük modelleri Takı takmayı seven ve altın seven Melek'ler, sizleri böyle alalım :D:D Çünkü yılın altın yüzük modelleri, sizlerin beğenisine amadedir :D:D
  3. Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

2012 Altın Kaplama Takı Tasarımları 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri Ben de bu yıl altın kaplama takı modelleri trendlerine merak sardım ve kendime internette ki bir alışveriş sitesinden altın kaplama kelepçe bilezik aldım. Bu sayfamız da ise benim gibi altın kaplama takı sevenleri düşündüm ve sizler ile bir birinden şık 2012 altın kaplama bilezik modelleri ve kolye sevenler için...
  4. Beyaz altın yüzük takmak erkekler için caiz midir?

Beyaz altın yüzük takmak erkekler için caiz midir?

Erkeklerin altın yüzük takmaları, dört mezhepte de caiz değildir. Altın ile gümüşü süs olarak takmak yalnız kadınlara helaldir. Fakat, bunları mahrem olmayan erkeklere göstermeleri haramdır. Altın ve gümüşü süs olarak takmak erkeklere haramdır. Taş, tunç, pirinç, platin, bakır ve diğer madenlerden ziynet olarak yüzük takmaları, kadınlara da haramdır. Altın yaldızlı gümüş yüzük ve gümüş kaplı...

Sayfayı Paylaş