gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz alyanak allanıyor

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

alyanak allanıyor aman al yanak allanıyor aman yazması pullanıyor vay vay
    aman yazması pullanıyor vay vay
    o yar çıkmış karşıma
    aman o yar çıkmış karşıma
    aman dal gibi sallanıyor vay vay
    aman karşımda sallanıyor vay vay
    aman etme bana bu nazı
    aman gel bize bazı bazı
    aman yar ben seni alırdım
    aman baban olsaydı razı
    al yanak pembe pembe
    aman al yanak pembe pembe
    aman sevdan uyandı bende
    aman sevdan uyandı bende
    sevdan ile yanıyorum
    aman sevdan ile yanıyorum
    aman hiç insaf yok mü sende
    aman hiç insaf yok mü sende
    aman etme bana bu nazı
    aman gel bize bazı bazı
    aman yar ben seni alırdım
    aman baban olsaydı razı
    al yanak gül gül olur
    aman al yanak gül gül olur
    aman sırma saç tel tel olur
    aman sırma saç tel tel olur
    yarım çıkma dışarı
    aman yarım çıkma dışarı
    aman seni görenler olur vay vay
    aman seni görenler olur vay vay
    aman etme bana bu nazı
    aman gel bize bazı

Beyaz alyanak allanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz

Beyaz

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin...
  2. Kuru Ciltler İçin Alyanak Maskesi

Kuru Ciltler İçin Alyanak Maskesi

Üç tutam akasya çiçeği, bir tutam rendelenmiş limon kabu*ğu ve dövülmüş lale soğanı, arpa unu ile birlikte karıştırılır. Hazır*lanan karışıma, krem kıvamına gelinceye kadar kaymak ilâve edi*lerek yoğrulur. Elde edilen alyanak kremi, içinde menekşe suyu bulunan bir cam kâseye konduktan sonra ağzı kapatılarak kay*nar suda on dakika ısıtılıp ateşten indirilir. Kuru ciltler için besle*yici olan...
  3. Beyazın arabası

Beyazın arabası

beyazın arabası, ne marka, arabasına karbon kaplattı, yeni arabası, cipi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Sonunda Beyazıt Öztürk de “otomobili karbon kaplatma” modasına uydu. İŞTE BEYAZ'IN ARABASI Önceki gün Etiler’de yeni aldığı BMW X5 cipiyle objektife takılan ünlü şovmen, “Arabamı yeni aldım. Korumak için de üzerini özel bir maddeyle kaplattım. Bu aralar bu çok moda” dedi.
  4. Kuru ciltlere alyanak maskesiyle çare olalım!

Kuru ciltlere alyanak maskesiyle çare olalım!

Bu konu; kuru ciltlere alyanak maskesi ile ilgili bilgi vermektedir. Kendi cilt tipim karma ve genellikle T bölgesi diye nitelendirilen yerden şikayetçi olduğum için hep yağlı ciltlere yönelik bilgiler sundum ancak kuru ciltlerin bakımı daha zordur. Cildiniz kuru ise her şeyi kullanamazsınız buna maskeler de dahildir. Tabi bu kuru ciltler için bakım önerimiz yok anlamına da gelmiyor. İşte...
  5. Beyaz sabun

Beyaz sabun

işte arkadaslar beyaz sabunun farkı :D:D eskilerin alışkanlıgı olan beyaz sabun bizi nelerden kurtarıyor ben sacımı sıyaha boyadım nasıl bır hata yapdıysam ve ruh gibi oldum kücük bır arastırma yaptım kı sacı yıpratmadan acan tek şey beyaz sabun gercektende ıkı haftadır kullanıyorum(sacımı keçe gıbı yaptı ama ) gercektende buyuk fark var arada 2 3 ton actı sacımı sızde benım gıbı sacınızın...

Sayfayı Paylaş