gebe
  1. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63

beyaz bal reklamı yaparsa

Konu, 'Komik Videolar' kısmında *EYLÜLMEHMETUTKU* tarafından paylaşıldı.

arkadaş baldan tiksindim :D:D

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bayılıyorum bu beyaza ya:)

beyaz bal reklamı yaparsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arılar niçin bal yaparlar?

arılar niçin bal yaparlar?

Tabii ki sadece insanlar yesinler diye değil. Bal arıları eşek arılarından farklı olarak kışı koloni halinde geçirirler. Koloni kış uykusuna yatmaz ama bir salkım gibi kümeleşir. Bu şekilde kış süresince sıcak ve aktif olarak kalabilirler. Bunun için de önceden, yaz aylarında yeterli miktarda bal depo etmeleri gerekir. Ortalama bir kovanın kışlık bal ihtiyacı 9-13 kilogram kadardır. Bal...
  2. Arılar neden bal yaparlar?

Arılar neden bal yaparlar?

bal arının nesidir hangi arılar bal yapar arılar hangi çiçeklerden yapar neden Arıların birini soktuktan sonra öldüğünü biliyormuydunuz?Peki arılar neden bal yaparlar işte sorularınızın cevapları ve çok daha fazlası Tabii ki sadece insanlar yesinler diye değil. Bal arıları eşek arılarından farklı olarak kışı koloni halinde geçirirler. Koloni kış uykusuna yatmaz ama bir salkım gibi kümeleşir....
  3. Arılar Nİçin Bal Yapar ?

Arılar Nİçin Bal Yapar ?

arılar,eşek arıları,bal yapan arılar,bal arısı nasıl bal yapar,arılar neden bal yapar,bal,bal yemek,kovan,bal peteği, Tabii ki sadece insanlar yesinler diye değil. Bal arıları eşek anlarından farklı olarak kışı koloni halinde geçirirler. Koloni kış uykusuna yatmaz ama bir salkım gibi kümeleşir. Bu şekilde kış süresince sıcak ve aktif olarak kalabilirler. Bunun için de önceden, yaz...
  4. Arılar Balı Nasıl Yapar ?

Arılar Balı Nasıl Yapar ?

Arılar balı nasıl yapar Bal yapımı bal nasıl oluşur Sabah kahvaltılarımızda severek tükettiğimiz, şifa kaynağı balın arılar tarafından nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, ayrıntıları makalemizde bulabilirsiniz melekler :) Bir çiçeğe konan arı, onun özünü alır. Çiçekten aldığı özü, kovana götürmek için bal torbasında taşıyacaktır. Bal torbacığı, arının karın kısmının ön tarafında...
  5. Evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım?

Evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım?

Bu konu; evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim her kadın gibi ben de canım sıkılınca ilk değişimi saçlarımda yapmayı severim :D Saçlarımın güzel ve sağlıklı olması için doğal kürlerle kuvvetlendirmeye çalışırım ancak rengiyle oynamaya da karar verdim. Yıllardır benimle özdeşleşen sarı balyajlarımı kapatıp artık düz bir renge dönmek istiyorum. Malum...

Sayfayı Paylaş