gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

beyaz bir adamı zenci yapmak...

Konu, 'Photoshop' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

photoshopta zenci yapma photoshopta zenci yapmak photoshop yapmak photoshop yapma 1. Layer panelinde var olan layerin üzerinde sağ tuş yaparak duplicate layer diyoruz yada Menülerden LAyer/Duplicate Layer.Şimdi makyajlama yapacağımız yüzü seçmemiz lazım bunun için etkili bir yöntem olan Quick Mask Mode da düzenleme yapıcaz. Q ya basarak yada araç paletinin altında Edit in quick mask mode butonuna tıklayarak Quick Mask da düzenlemeye geçiyoruz.

2. Quick Mask Mode da düzenle butonunu tıkladıktan sonra Brush Tool ile yüzümüzü seçmeye başlıyoruz. CTrl D yapıp reklerimizin resetlenmiş olduğundan emin olalım. Seçim yaperken X e basılı tutarak taşırdığımız alanları silme işlemide yapabiliriz,D ye basmak tekrar seçmek için.Özellikle goz ve ağız etrafını seçerken çok dikkatli oluıyoruz.
    3. Seçimi yaptıktan sonra Q ya basarak Quick Mask Mode dan çkıyoruz. Select->Inverse / Shift+Ctrl+i yapıyoruz.Renk değişimi yapıcağımız yerler seçili durumda artık.

4. Şimdi ->Adjustments->Curves ayarlar put in 190 civarı output 135 bu ayaralarda kendinize gore değşiklikler yapabilirsiniz daha iyi sonuç alıcağınızı düşünüyorsanız yada siyağlaştırma oranını arttırmak için. Sonuç aşağıda:
    5. Daha işimiz bitmedi ctrl+u yada Image->Adjustments->Hue/Saturation saturation -5 ve lightness on -22, ben bu değerleri kullandım siz kendinize gore en iyi sonuca ulaşana kadar değerler ile oynayın. Son olarak Burn Tool ile tam siyağlaşmamış kısımları karartabilirsiniz ,birde dudak kenarlarındaki keskinliği Smudge Tool ile hafifletebilirsiniz.
    alıntıdır.

beyaz bir adamı zenci yapmak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zenci

zenci

Rüyada zenci görmek , orta yaşta ise durumunda acele bir değişikliğe; genç bir kadın için yabancı memleketten sevineceği habere, yaşlılar için kaçırılmayacak fırsata işarettir. Rüyasında zenci gören kişi geçinebilmek için çok çalışması gerekir anlamındadır. Evin içinde zenci görmek uzun süredir sonuçlandıramadığınız bir işi bitireceğinize yorumlanır. Rüyada bir zenci görmek veya onunla...
  2. Bu adam karsidakinin zenci oldugunu nasil anliyor ?

Bu adam karsidakinin zenci oldugunu nasil anliyor ?

Iki arkadas bir arabanin icinde oturuyor. Arabanin fari yanmiyor. Sokak lambalarida yanmiyo evlerde de hic bi isik yok. Anlayacaginiz hic bi yerde lamba yanmiyor. Karsidan bir zenci geciyor ve arabanin icindeki arkadaslardan biri aaa bak karsidan zenci geciyor diyor. Bu adam karsidakinin zenci oldugunu nasil anliyor ?
  3. Adamın biri....

Adamın biri....

Adamin biri hastalaniyor. O gun cani, ise gitmek istemiyor. Icinden Allah'a soyle bir dua edecegi tutuyor: - 'Allah'im, her gun ise gidip 8 uzun saat boyunca evim ve esimin rahati icin esek gibi calisiyorum. Esim ise sadece oturuyor. Ne olur, bir gun benim yerime gecip, ne kadar zor bir hayat yasadigimi gormesini sagla.' Hikaye bu ya, birdenbire adamin dilegi yerine geliyor. Adam,...
  4. Ünlü Showmen Beyaz Zenci oldu...

Ünlü Showmen Beyaz Zenci oldu...

aref fotoğrafları zenci ünlüler Ünlü showmenlerden Beyaz zenci oldu arkadaşlar:D Resimleri gördüğünüzde eminim sizlerde çok şaşıracaksınız.46 dergisi için sarışın ve beyaz tenli olan Beyazıt Öztürk zenciye dönüşerek objektiflere poz verdi. Valla Beyaz'ı ne yalan diyeyim zenci olarak hiç beğenmedim şu anki hali gayet iyi ve makul bana göre.hahaha Beyaz sen iyi ki zenci olarak bu dünyaya...
  5. Beyaz Mozaik Pasta Yapmak İsteyenlere İşte Tarifi

Beyaz Mozaik Pasta Yapmak İsteyenlere İşte Tarifi

Beyaz Mozaik Pasta Nasıl Yapılır Ev Yapımı Beyaz Mozaik Pasta Tarifi Sevgili melekler, tatlı tarifleri bölümümüzde bu kez beyaz mozaik pasta nasıl yapılır öğrenmek isteyen tüm meleklerimize ve sayın misafirlerimize tarifini vermek istiyoruz. İşte canı pasta çekenlere kolaylıkla yapabilecekleri Ev Yapımı Beyaz Mozaik Pasta Tarifi ..:) Malzemeler: 100 gr kuru üzüm 1 paket bebe...

Sayfayı Paylaş