gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Beyaz bir gemidir ölüm...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Beyaz bir gemidir ölüm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel bir maket gemi!

çok güzel bir maket gemi!

maket gemi resimleri en güzel maketler maket gemi ölçüleri
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Beyaz Gemi

Düş Sokağı Sakinleri - Beyaz Gemi

beyaz gemi mekan Ben gecenden geçen bir beyaz geminin Eskimiş hüzün sesiyim Düşün ki ben yolcumla eskiyorsam eğer Neyi anlatır sana rengim? Sana gönderdiğim dalgalarımın sesi Hangi yanına vurur içinin? Yaşam karşı durmaksa yaşanan yalanlara Ben nasıl gecenden geçeyim? Söyle, ben hangi rengimi seçeyim? Söyle, ben hangi bekleyişin nedeniyim?
  3. bir ölüm

bir ölüm

-Bir Ölümm- İçimdeki asi kız isyanlarda Mazoşist duyguları kabarmıştır yine Baksana nefret kusuyor geceye Lanet ediyor her doğan güne Aynada bakıyor ağlamaktan kurumuş gözlerine Birkez daha isyan ediyor kaderine Küfrediyor gelmişine geçmişine Sarılıyor yine nikotine Bi kaç nefes çekiyor içine Sonra bi ustura alıyor titreyen eline Sürüyor düşünmeden bileklerine Akıtıyor...
  4. hasretimsin (hasret bir gemidir)

hasretimsin (hasret bir gemidir)

Hasret bir gemidir Hasret bir gemidir Zalim ayraç limanlardan Açık denizlerde Yol alır Elden bir şey gelmez Geldimi gemi kalkar durmaz Biletin varsa dönersin Eğer biletin yoksa İşte o kötü Kalırsın gurbet limanında Çırpındıkça acı çeker Çırpındıkça acı verirsin Bilet için Çalışmalısın patlamaya hazır Volkan gibi Hasret bir gemi Gurbet limanına giden Ya arkanda kimseyi bırakma...

Sayfayı Paylaş