gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

beyaz bir gemidir

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

beyaz bir gemidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel bir maket gemi!

çok güzel bir maket gemi!

maket gemi resimleri en güzel maketler maket gemi ölçüleri
  2. gemi

gemi

Her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, İyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi gibi şeylere tuttunarak kurtulmak verilen sadakaların kabulüne, Gemiyi meydana getiren unsurların parçalanması aile fertlerinde meydana gelecek üzücü duruma,...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Beyaz Gemi

Düş Sokağı Sakinleri - Beyaz Gemi

beyaz gemi mekan Ben gecenden geçen bir beyaz geminin Eskimiş hüzün sesiyim Düşün ki ben yolcumla eskiyorsam eğer Neyi anlatır sana rengim? Sana gönderdiğim dalgalarımın sesi Hangi yanına vurur içinin? Yaşam karşı durmaksa yaşanan yalanlara Ben nasıl gecenden geçeyim? Söyle, ben hangi rengimi seçeyim? Söyle, ben hangi bekleyişin nedeniyim?
  4. hasretimsin (hasret bir gemidir)

hasretimsin (hasret bir gemidir)

Hasret bir gemidir Hasret bir gemidir Zalim ayraç limanlardan Açık denizlerde Yol alır Elden bir şey gelmez Geldimi gemi kalkar durmaz Biletin varsa dönersin Eğer biletin yoksa İşte o kötü Kalırsın gurbet limanında Çırpındıkça acı çeker Çırpındıkça acı verirsin Bilet için Çalışmalısın patlamaya hazır Volkan gibi Hasret bir gemi Gurbet limanına giden Ya arkanda kimseyi bırakma...

Sayfayı Paylaş