gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz cevizin yaprağı dal arasında

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

beyaz cevizin yaprağı dal arasında cevizin yaprağı dal arasında beyaz cevizin yaprağı dal arasında güzeli severler bağ arasında bağ arasında
    güzeli severler bağ arasında bağ arasında
    üç beş güzel bir araya gelmişler
    benim sevdiceğim yok arasında yok arasında
    benim sevdiceğim yok arasında yok arasında
    evlerin onu zerdalı dalı
    pencereden gördüm kınalı eli o nazlı yarı
    pencereden gördüm kınalı eli o nazlı yarı
    benim sevdiceğim tomurcuk gülü
    sensiz lokmaları yiyemez oldum yutamaz oldum
    sensiz lokmaları yiyemez oldum yutamaz oldum

Beyaz cevizin yaprağı dal arasında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dal

Dal

Rüyada ağaç dalı görmek kötü haberler anlamına gelir. Yapraklarla dolu dallara bakmak, sabırlı olursanız muradınıza ereceksiniz demektir. Dal yeşil ise kişinin istediğine çalışarak ulaşacağına, vazgeçmemesi gerektiğine işaret eder. Dal kuru ve çıplak ise umulan şeyin olmayacağına işaret eder.Üzerleri yapraklarla, bahar çiçekleri ile veya meyvelerle dolu agaç dallari görmek, biraz sabrettiginiz...
  2. Baha benim yaprağımda benim dalımda

Baha benim yaprağımda benim dalımda

benim yaprağımda benim dalımda yapragımda dalımda bülbül yaptım seni güllere yazdım hep benim elimde hep benim dilimde mızrap yaptım seni tellere yazdım damarımdaşın sen her an kanımda hep kollarımda ol her an yanımda bir şiirsin artık hep dudağımda şarkı yaptım seni dillere yazdım ben şimdiden seni yollara yazdım unutup kalbinden silersin diye sevdiğime pişman edersin diye beni...
  3. Edip Akbayram " Yapraklara Dallara Nice Yıllara " 2008 Albüm Tanıtımı

Edip Akbayram " Yapraklara Dallara Nice Yıllara " 2008 Albüm Tanıtımı

o1- Nice Yıllara o2- Aman Kerem o3- Darmadağın o4- Kibar Gelin o5- Sinesine Vura Vura o6- Deymen Benim Gamlı Yaslı o7- Hasretinle Yandı Gönlüm o8- Bitlisde Beş Minare o9- Cana Kurban 10- Şirin Nar
  4. Yaprak Motifli Beyaz Bebek Battaniye Modeli(Açıklamalı)

Yaprak Motifli Beyaz Bebek Battaniye Modeli(Açıklamalı)

açıklamalı battaniye modelleri, bebek battaniye modelleri, bebek battaniyeleri Bebekler için çok kullanışlı ve modeli ilede çok şirin yaprak motifli bebek battaniye modelini ve ardından modelin açıklamalı bir şekilde yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Renk konusuna gelince beyaz rengi rahatlıkla erkek ve kız bebekler için kullanabilirsiniz. Fakat renkli yapmak isterseniz de zevk tamamen...
  5. Fayans Araları Nasıl Beyazlatılır?

Fayans Araları Nasıl Beyazlatılır?

Hemen hemen herkesin evin de mutlaka fayans döşemeler vardır. Kimi evlerin zeminlerinden, mutfak ve banyolara kadar tercih edilen fayanslar kimilerin de ise sadece mutfak ve banyolar da uygulanmıştır. Her nereye uygulanırsa uygulansın fayans araları zamanla kirlenir ve bu araları temizlemek de bayanlara sıkıntı yaşatır. Sizlere fayans aralarını en pratik şekil de temizlemenin ve fayans...

Sayfayı Paylaş