gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz çok şanslısın

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü showman Beyazıt Öztürk gençkızların sevgilisi sadece Türkiye'de değil dünya çapında bir star o.........
    EVA, BEYAZ'A KONUK OLUYOR!
    SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL PROGRAMINDA DÜNYACA ÜNLÜ TOP MODEL CARMEN ELECTRA’YI KONUK EDEN BEYAZ, ÖZELLİKLE ERKEKLERİ YİNE EKRANA KİLİTLEYECEK...

Çünkü ünlü şovmen, bu kez de ünlü model ve oyuncu Eva Mendes’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 3 Nisan’da yayınlanacak Beyaz Şov’a konuk olması kesinleşen Eva Mendes, katıldığı programlarda, rahat tavırlarıyla, sunuculara zor anlar yaşatmasıyla biliniyor. Bakalım ünlü şovmeni de terletebilecek mi!

Beyaz çok şanslısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Şanslısın

Çok Şanslısın

Çok Şanslısın.... Dünya nüfusunun mevcut halkların nispetlerini muhafaza ederek,100 kişilik bir köy kadar küçültebilseydik, bu köy şöyle olacaktı: 57 Asyalı, 21 Avrupalı, 14 Amerikalı (Kuzey, Orta, Güney) ve 8 Afrikalı. Bunların 52'si kadın, 48'i erkek olacaktı. 30 beyaz, 70 beyaz olmayan, 30 Hristiyan, 70 Hristiyan olmayan, 89 Heteroseksüel, 11 homoseksüel. 6 kişi bütün servetin %...
  2. damar sözmü arıyordun çok şanslısın aradığın burda

damar sözmü arıyordun çok şanslısın aradığın burda

türlü türlü notaları notası nota 1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ....... 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun 3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum... 4)Sen Gelmezsin...
  3. Rafet El Roman - Bu Gece Çok Şanslıyım

Rafet El Roman - Bu Gece Çok Şanslıyım

Hayat bir mucize Yaşayan bilir bunu Hayat bir bilmece Sorularla dokulu Hayat bir zor yarış Yenilir ya yenersin Bazen bir kumarmış Kazanıp kaybedersin Hayat bir felsefe Karışır beynin döner Delirenler dahiler de Çoktan pes ettiler Labarabbab babaraba Geç bunlar palavra Sen gel keyfine bak Hayat yaşamak Bu gece çok şanslıyım Hem kumarda hem aşkta Bu gece heyecanlıyım Param var hem aşkım Bu...
  4. Şanslı

Şanslı

Herkese Merhaba , adım Nurcan evli 3 kız annesiyim , 27 yaşındayım 10 yıllık evliyim siteyi şans eseri gördüm herşeyiyle bana hitap ediyor umarım herkes için öyledir , Sakaryalıyım istanbulda oturuyorum
  5. kalın bacaklılar çok şanslı

kalın bacaklılar çok şanslı

kalın bacaklı kadınlar ideal bacak kalınlığı kalın bacaklılar bacaklı erkek erkeklerde bacak kalınlığı Kalın bacaklılara müjde:) Sağlıkla bacak kalınlığı da ilişkilendirildi. Bacağınız kalınsa sizden iyisi yok . BEYONCE gibi kalın baldırlara sahip olan kadınlar daha uzun yaşıyor. Hollanda’daki Koruyucu Hekimlik Enstitüsü’nün 3 bin kişi üzerinde yaptığı araştırmaya göre kalın bacaklara sahip...

Sayfayı Paylaş