gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz eğilmez başın gibi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

oyna yansın cepkenin yansın güneşten tenin eğilmez başın gibi nota eğilmez başın gibi notaları eğilmez başın gibi gökler bulutlu efem
    dağlar yoldaşın gibi
    sana ne mutlu efem
    oyna yansın cepkenin
    yansın güneşten tenin
    gün senin şenlik senin
    sana ne mutlu efem
    çoban yıldızı gibi
    gönlüme aktin efem
    bir yaz güneşi gibi
    içime doğdun efem

Beyaz eğilmez başın gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnci gibi beyaz dişler için.....

İnci gibi beyaz dişler için.....

beyaz dişler sarı dişler nasıl beyazlar nasıl beyazlar sararmış beyaz için İnci gibi beyaz dişler içinSigara ve çay-kahve gibi gıdaların yanı sıra antibiyotikler yüzünden sararan dişlerinizin beyazlaması mümkün. İşte sorulan sorular ve yanıtları. Beyazlatma işlemi nasıl gerçekleşiyor? Beyazlatma jelindeki beyazlık sağlayan molekülle, dişin renklenmesini sağlayan sarı molekül yer...
  2. "Uysal koyun değilim, kesilir ama eğilmez başım"

"Uysal koyun değilim, kesilir ama eğilmez başım"

Erdoğan Trabzon'da konuştu: "Haysiyetsiz yaşamaktansa haysiyetli ölmek çok daha iyidir" Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Trabzon İl Kongresi'nde konuştu. Erdoğan, konuşmasında muhalefete yüklendi: "Yargıyı, askeri, polisi istismar ederek kendilerine çıkar devşirme peşindeler. İstikrar, güven ve uyum ortamını zedeleyip Türkiye'ye zaman...
  3. Sayfanın başımıymışım gibi davran bana..!

Sayfanın başımıymışım gibi davran bana..!

Sayfanın başımıymışım gibi davran bana..! sayfanın başı"ymışım gibi davran bana... ne bileyim özen benim için hep en güzelini yazmak için çabala!... "fazla bilet"mişim gibi davran bana... ne bileyim atla otobüsün birine sor beni..ama bulama!bi sonraki duraktan al beniama hayır sakın atma.koy bi köşeye sakla olur mu?..yırtma! "uzun zamandır açmadıgın bi...
  4. Ertem Eğilmez hayatı

Ertem Eğilmez hayatı

ertem eğilmez ertem eğilmez hayatı, biyografi, filmleri, kimdir, hakkında bilgiler, kısaca hayatı, resimleri, Türk Sineması'nın en başarılı yönetmenlerinden olan Ertem Eğilmez hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler... 1929 yılında İstanbul'da doğdu. Çağlayan Yayınevi'ni kurup editörlük yaptı. 1953 yılında ilk önce Efe, sonra Arzu Film şirketlerini kurdu....

Sayfayı Paylaş