gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz Gelincik Sezin Akbaşoğulları OYuncu Sevgilisinden Ayrıldı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sezin akbaşoğulları sezin akbaşoğulları emre karayel akbaşoğlu sevgilisi ve sevgilisi [​IMG]
    SEZİN AKBAŞOĞULLARI, UZUN ZAMANDIR BERABER OLDUĞU OYUNCU SEVGİLİSİ EMRE KARAYEL'DEN AYRILDI.

Bu ayrılığa, Karayel'in kalbini bir yönetmene kaptırmasının yol açtığı ileri sürüldü. 'Beyaz Gelincik' dizisiyle tanınan, şu sıralar ise Star TV'de yayınlanan 'Derdest' dizisinde rol alan Sezin Akbaşoğulları, uzun süredir birlikte olduğu tiyatrocu Emre Karayel'le yollarını ayırdı. 'Bir İstanbul Masalı' dizisindeki Zekeriya rolü ile herkesin tanıdığı bir yüz haline gelen Karayel ile Akbaşoğulları'nın ilişkisinin, bir başka aşk yüzünden bittiği iddia ediliyor. Konuşulanlara göre, güzel oyuncu bir yönetmene kalbini kaptırdığı için beraberliğini noktalamış.

Beyaz Gelincik Sezin Akbaşoğulları OYuncu Sevgilisinden Ayrıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Beyaz Gelincik

Kıraç - Beyaz Gelincik

Gelincik çılgın aşkım Yanardağım gelincik Seviyorum demedin Ömründe bir kerecik Şüphe dolu kalbimde Bir sızısın incecik Seviyorum demedin Ömründe bir kerecik Bu nasıl bilmecedir Açıklasan olmaz mı Daha mı kahrolayım ben Bunca çektiğim az mı Şüphe dolu kalbimde Bir sızısın incecik Seviyorum demedin Ömründe bir kerecik
  2. beyaz gelincik

beyaz gelincik

hatırlıyoruz dimi :D Bembeyaz bir deniz görünümündeki uçsuz bucaksız pamuk tarlalarıyla Aslanbaş’lar, Adana’nın en zengin ailelerinden biridir. Binlerce dönüm pamuk tarlasının sahibi olan bu aile büyük bir çiftlik evinde yaşamaktadır. Aslanbaş Holding’in esas gözbebeği pamuktur. Pamuk gözbebeği olsa da diğer alanlarda da başarıyı yakalamışlardır. Aslanbaş’ların hizmetinde binlerce...
  3. Beyaz Gelincik dizi özetleri

Beyaz Gelincik dizi özetleri

“BEYAZ GELİNCİK”in 1. bölüm özeti İlk karşılaşma... Halil (Altan Erkekli), Ömer (Erkan Petekkaya), Mustafa (Mehmet Günsur) ve Mehmet Ali (İsmail Hacıoğlu) Adana’nın en zenginlerinden Aslanbaş Ailesine mensup dört kardeştir. Binlerce dönüm arazi, fabrikalar, barajlar ve nakliye şirketleri; babaları olmadığı için Ömer Aslanbaş tarafından idare edilir. En büyük ağabey Halil ise sadece asıl...
  4. Beyaz gelincik ( sezin akbaşoğulları )

Beyaz gelincik ( sezin akbaşoğulları )

sezin akbaşoğulları beyaz gelincik fm beyaz gelincik abiye sezin akbaşoğulları ayak
  5. Sezin Akbaşoğulları Resimleri

Sezin Akbaşoğulları Resimleri

sezin akbaşoğulları kareleri,sezin akbaşoğulları fotoğrafları,sezin akbaşoğulları biyografisi,sezin akbaşoğulları görselleri,sezin akbaşoğulları hayatı ve resimleri hakkında Sezin Akbaşoğulları, 1981′de İzmir’de doğdu.Sezin Akbaşoğulları Çankaya milli Piyango Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazandı ve buradan başarıyla mezun oldu… Sezin,...

Sayfayı Paylaş