gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beyaz göz kalemi tavsiyeleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba selam arkadaşlarım Ben beyaz göz kalemi için sitlerden güzel bir marka tavsiyesi istiyorum. Böyle çoook yumuşak ve sürdüğüm de ise belirginlik katmasını istiyorum. Beyaz göz kalemi kullanan hanımlar bana marka tavsiyesi verebilir se sevinecem. Yakında görüşürüz cauuv

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Beyaz göz kalemi tavsiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz kalemı

göz kalemı

burayı tıklayınız
  2. Beyaz göz kalemi

Beyaz göz kalemi

beyaz göz kalemi beyaz göz kalemi kullanımı nasıl kullanılır göz kalemi,göz kalemleri,göz kalemi renkleri,beyaz göz kalemi,beyaz göz kalemi nasıl kullanılır Son zamanlarda göz makyajında beyaz göz kaleminin duruşunu çok beğenir oldum.. Göz içine çekilen kalem,gözleri daha büyük göstermesinin yanında daha parlak bir görüntü sağlıyor.. Sizler de beyaz göz kalemini göz makyajınızda kullanarak...
  3. Beyaz Göz Kalemiyle İlgili Tavsiyeler

Beyaz Göz Kalemiyle İlgili Tavsiyeler

beyaz göz kalemi kullanımı ne işe yarar etkisi markaları tavsiyeler resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Doğru göz makyajı yapımıyla ilgili bilgisi olan melekler, göz makyajı sırasında kullanılan beyaz göz kaleminin önemini ve işlevini çok iyi bilirler :) Beyaz göz kalemi gözlerin iç kısmına kirpik diplerine sürülür melekler.Böylece gözler olduğundan çok daha fazla iri görünür....
  4. Göz Kalemi Nasıl Kullanılmalı ?

Göz Kalemi Nasıl Kullanılmalı ?

göz kalemi göz kalemi nasıl sürülür Makyaj yapmak bir sanattır melekler :) Elbette ki herkes hafif bir gündelik makyaj nasıl yapılır bilir. Ancak özllikle profesyonel makyözlerin onlarca malzeme kullanarak yaptıkları doğal ve hiç farkdilmeyen makyajlar gerçekten göz kamaştırır. Biz de uzmanların verdiği bilgilere göre etkili göz kalemi nasıl kullanılır derledik ve bu bilgileri şimdi sizlerle...
  5. Beyaz göz kalemi nasıl sürülür?

Beyaz göz kalemi nasıl sürülür?

beyaz göz kalemi ne için kullanılır,beyaz göz kalemi nasıl kullanılır,beyaz göz kalemini kullanmanın püf noktaları,göze beyaz kalem çekme hakkında bilgiler Beyaz kalemin kullanış amaçlarından en önemlisi gözleri daha iri göstermektir. Sebi Bebi, "Küçük gözlere sahipseniz mutlaka makyaj yaparken beyaz kalem kullanmalısınız. Bu uygulamayı yaparken gözünüzün alt kısmındaki kirpiklerin içine...

Sayfayı Paylaş