Beyaz göz kalemi

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz göz kalemi beyaz göz kalemi kullanımı nasıl kullanılır
    göz kalemi,göz kalemleri,göz kalemi renkleri,beyaz göz kalemi,beyaz göz kalemi nasıl kullanılır

Son zamanlarda göz makyajında beyaz göz kaleminin duruşunu çok beğenir oldum..
    Göz içine çekilen kalem,gözleri daha büyük göstermesinin yanında daha parlak bir görüntü sağlıyor..
    Sizler de beyaz göz kalemini göz makyajınızda kullanarak farkı deneyebilirsiniz..

< Resme gitmek için tıklayın >

FairyTale ve GREY bunu beğendi.
  2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Mavi gözlü olan kızın gözünde de var sanırım pek hoşuma gitmedi. Beyaz bende kullanmam o zaman şekil 'A' da göründüğü için :D:D

Young bride bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Zevk ve renk meselesi hacııı bence güzel sende de güzel olur :D:D

GREY bunu beğendi.
  4. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Hacı şimdi zaten beyaz insanız mavi gözde olunca iyice açık renk insanlar oluyoruz birde o beyazı sürersem siyah ya da diğer renkler yerine.Ne hala gelirim ben tuğçem :D:D

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Güzele ne yakışmaz sorarım sana hatunum:D:D

GREY bunu beğendi.
  6. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Ex'im şansını zorlama diyorum :D:D

7. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    bunlara güzel olmuştu bana olmaz bence ya :D

Beyaz göz kalemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. göz kalemı

burayı tıklayınız
  2. göz kalemi mucizesi

gözler nasıl çekik olur pörtlek göz makyajı Göz kalemi, gözünü şekilden şekile sokabilecek kadar mucizevi. Göz kalemi sürme teknikleriyle gözlerini büyük, küçük, çekik veya parlak gösterebilirsin. İşte sana püf noktalar! 1- Kaşlarının daha kalın, belirgin görünmesini istiyorsan, göz kalemini kaş kalemi olarak kullanabilirsin. 2- Koyu renk farın bittiyse siyah, gri ve kahverengi kalemlerin...
  3. Beyaz göz kalemi tavsiyeleri

Kızlar merhaba selam arkadaşlarım Ben beyaz göz kalemi için sitlerden güzel bir marka tavsiyesi istiyorum. Böyle çoook yumuşak ve sürdüğüm de ise belirginlik katmasını istiyorum. Beyaz göz kalemi kullanan hanımlar bana marka tavsiyesi verebilir se sevinecem. Yakında görüşürüz cauuv
  4. Göz Kalemi Nasıl Kullanılmalı ?

göz kalemi göz kalemi nasıl sürülür Makyaj yapmak bir sanattır melekler :) Elbette ki herkes hafif bir gündelik makyaj nasıl yapılır bilir. Ancak özllikle profesyonel makyözlerin onlarca malzeme kullanarak yaptıkları doğal ve hiç farkdilmeyen makyajlar gerçekten göz kamaştırır. Biz de uzmanların verdiği bilgilere göre etkili göz kalemi nasıl kullanılır derledik ve bu bilgileri şimdi sizlerle...
  5. Beyaz göz kalemi nasıl sürülür?

beyaz göz kalemi ne için kullanılır,beyaz göz kalemi nasıl kullanılır,beyaz göz kalemini kullanmanın püf noktaları,göze beyaz kalem çekme hakkında bilgiler Beyaz kalemin kullanış amaçlarından en önemlisi gözleri daha iri göstermektir. Sebi Bebi, "Küçük gözlere sahipseniz mutlaka makyaj yaparken beyaz kalem kullanmalısınız. Bu uygulamayı yaparken gözünüzün alt kısmındaki kirpiklerin içine...

Sayfayı Paylaş