gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz Gülün Hikayesi...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

beyaz gülün hikayesi beyaz gül hikayesi Onunla tanistiginda biriyle cikiyordum ve sözluydum aileler bile biliyordu.ama onunla cikarken cok mutlu degildim hep birseyler eksikti sanki icimde.ama cok sevdigim icin sustum hep sustum.birgun biri cikti karsima.yakisikli,hos sohbet biriydi.bende cok hoslanmistim ama ben baskasina aittim.
    sözlumle kavga ettik.ayrildik.o yeni tanistigim cocukta benimle ilgili herseyi eski is arkadaslarimdan ögrenmis.beni cok sasirtti.cunku gercekten cok yakisikli birisiydi ama bana bakmaz ciktigi vardir diye dusunmustum.yanilmisim.arkadaslar sende cok guzelsin neden olmasin dediler.ama 2 yilin emegi vardi.sagolsun bana sözlum cok guzel gunler yasatti.ama bu cok farkli bir duyguydu.onunla tanisinca sözlumle sogumaya,anlasamamaya basladik ve ayrildik.berkin(isim degistirilmistir.)gözlerine hayran olmustum giderek ona asik oluyordum ve su an birlikteyiz.onu cok özluyorum.onu görunce elim ayagim birbirine dolasiyor.gercekten ask dedikleri bu olsa gerek.ben simdi gercek aski buldum.

Beyaz Gülün Hikayesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gül ün hikayesi

gül ün hikayesi

gül ün hikayesi gül ve dikenin hikayesi gülün ve diken ile dikenin Gülün Hikayesi Güle diken batıncaKan rengine boyanmışGöğe imdat edince Bülbül dala dolanmış Dala dolansa bülbül Kana bulansa bülbül Bülbül söylene dursun Derdin sahibi güldür“Bülbülün bin teklifine Gülün tekmili tektir”
  2. Gül Beyaz Gülüm

Gül Beyaz Gülüm

Seviyorum seni. Uçsuz bucaksız bir nehir gibi sana akıyorum. Gülüşlerini gördükçe çağlıyor umutlarım.İçimdeki tüm acılar eriyor sanki. Uçurumun kenarında nefes alırken acıya inat sana tutunuyorum. Hayata sımsıkı sarılıyorum.Baharlar nedense daha güzel. Rengarenk herşey. Her cicekte senin güzelliğini temaşa ediyor gözlerim. Karanlıklarda boğulurken şimdi yıldızlara gülümsüyor çocuksu yüzüm....
  3. Beyaz Gül

Beyaz Gül

tomurcuk beyaz gül Beyaz bir gülde tomurcuğa durmuştu umutlar. Çiğ düşmüştü yapraklarına, Hüznün şarkısını mırıldanmaktaydılar. Ağlarda çırpınan maviye susamış balıktılar, Yosun gözlü bir denizkızının avuçlarında özgürlükle buluştular. Kanatlarında umut yüklü bulutlar; Sevgi sevgi beyaz gülün tomurcuklarına yağdılar. Tomurcuklar yorgun, susamış, mutsuzdular. Gökkuşağından süzülen mavi,...
  4. Kırmızı Gülün Hikayesi

Kırmızı Gülün Hikayesi

Kırmızı Gülün Hikayesi Kırmızı gülün hikayesi bilinir mi Bilmem. Ama ben yine de hatırlatayım Seneler öncesini. Dünyada aşkın, mutluluğun Umudun ve beyaz gülün olduğu günleri. Tabii bunlarla anlaşamayan gururu da Unutmamak lazım. Bu beş arkadaşın sevinçle Saklambaç oynadıkları günlerdi. Tabii ebe çoktan belliydi: Gurur. Mutluluğu çabucak bulan gurur Aşkı aramaya başladı...

Sayfayı Paylaş