gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz kalenin dibinde taş ben olsaydım

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

beyaz kalenin dibinde kalenin dibinde taş ben olsaydım kalenin dibinde taş ben olsaydım
    gelene gidene gidene gidene yoldaş olsaydım
    gelene gidene gidene gidene yoldaş olsaydım
    bacısı güzele gardaş olaydım
    kalk gidek meyhana hana ya çek hana hana ya
    mey hana hana ya baba gönlüm eylensin
    yarın hakkın divanında divanında divanında
    doğruda söylensin
    doğruda söylensin
    kalenin dibinde üç ağaç incir
    kalenin dibinde üç ağaç incir
    elinde kelepçe kelepçe kelepçe
    boynunda zincir
    elinde kelepçe kelepçe kelepçe
    boynunda zincir
    zinciri çok sallama kollanır incir
    doğruda söylensin

Beyaz kalenin dibinde taş ben olsaydım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Ben Olsaydım

Gülben Ergen - Ben Olsaydım

Ne kadar insafsız ne kadar imkansız bir ask oyunu bu Herşeyin doğru mu sen misin adalet ey allahın kulu Ne kadar hayırsız ne kadar yalancı bir ask oyunu bu Bana yaptıklarından sonra rahat uyudun mu? Ben olsaydım kendimi karalara bağlar Deli yüreğimi dağlar dayanamam ağlardım Ben olsaydım katlanırdım bos yere Harcanırdım belki de bize hiç dokunmazdım Yerinde AH BEN OLSAYDIM!!!!
  2. dipteyim ben

dipteyim ben

En kederli yıldız kayarken Dilek tutmuşum Bir keder seansında cesedimi bulmuşum İlacım olabilirmişsin Adını bilmediğim Bekledim gelmemişsin yorgunmuşsun En kederli yıldız kayarken Dilek tutmuşum Bir güz yağmurunda gözlerimi unutmuşum Zaman geçmiş geç kalmışız birbirimize Aşk neymiş Sevmek yok Bu yüzden buğuludur Kıyısından yaşamayı seyrettiğim pencerem Bu yüzden buğuludur Ama hep buğuludur...
  3. Kolera - Taş Dibe Düşmez

Kolera - Taş Dibe Düşmez

Ne ben rahatsızım ne o ne o ne o Diğer kızgın boğa gelsin toro oğlum haydi toro Koloya fanı eko,ziyana logo karo,az sabır makro ego, Çıkar yürür erkek Fato. Günleri kalbime gömerim kara kara bir çıkış bulamadım ara ara üstüme yağan kurşunların hepside karavana hadi kaç saklan paravana Giremedin günahtan çok sevaba,saçıldı isyan etrafa heves döndü zarara, güneş özlemden yanıyor,kavuşamadı aşkı...
  4. Beyaz göz kalemi

Beyaz göz kalemi

beyaz göz kalemi beyaz göz kalemi kullanımı nasıl kullanılır göz kalemi,göz kalemleri,göz kalemi renkleri,beyaz göz kalemi,beyaz göz kalemi nasıl kullanılır Son zamanlarda göz makyajında beyaz göz kaleminin duruşunu çok beğenir oldum.. Göz içine çekilen kalem,gözleri daha büyük göstermesinin yanında daha parlak bir görüntü sağlıyor.. Sizler de beyaz göz kalemini göz makyajınızda kullanarak...
  5. Beyaz göz kalemi tavsiyeleri

Beyaz göz kalemi tavsiyeleri

Kızlar merhaba selam arkadaşlarım Ben beyaz göz kalemi için sitlerden güzel bir marka tavsiyesi istiyorum. Böyle çoook yumuşak ve sürdüğüm de ise belirginlik katmasını istiyorum. Beyaz göz kalemi kullanan hanımlar bana marka tavsiyesi verebilir se sevinecem. Yakında görüşürüz cauuv

Sayfayı Paylaş