Beyaz Leblebi Zayıflatıyor! | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

Beyaz Leblebi Zayıflatıyor!

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    beyaz leblebinin faydaları ve zararları Beyaz leblebi, beyaz leblebi faydaları, zararları, neden tüketiriz, kuruyemişler, nasıl zayıflatır konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Kuruyemişlerin faydaları saymakla bitmez melekler. Ama beyaz leblebi zayıflamak adına oldukça önemli bir rol oynuyormuş.

Badem: Beden ve zihin yorgunluğunu giderir. Böbrek ,mesane ve tenasül yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir.

Fındık: Vücuda kuvvet verir. Kalp rahatsızlıklarının en önemli nedeni olan yüksek kolestrolün düşürülmesinde en önemli ilaçtır. (%25.2 oranında)İnsan vücuduna yaralı kalsiyum, demir, karbonhidrat, yağ ve çinko ile metabolizmayı düzenler, kemiklerin gelişmesini sağlar.E vitamini açısından zengindir. Kansızlığa karşı koruyucu etki yapar.Kanser yapıcı etmenlerin oluşmasını önler yada oluştuktan sonra onları etkisiz hale getirerek vücudu korur.

Antep fıstığı: Antep fıstığında kolesterol yoktur. Kandaki kolesterol seviyesini düşürür. Kroner kalp hastalığı riskini azaltır. Antep fıstığı, protein yönünden 2 kat,fosfor yönünden 4 kat etten daha üstündür.İnce bağırsakta glikoz emilimini azaltır ve kan şekerinin yükselmesini önler.

Yer fıstığı: Vücudun gelişmesini sağlar. Beden ve zihin gücünü arttırır.Göğsü yumuşatır. Öksürük söktürür.

Kabuklu yer fıstığı: İçeriğinde sabit yağ ve proteinli maddeler vardır. Böbrek ve safra kesesi ağrılarını hafifletir.

Beyaz leblebi: Mide suyunu çekmede ve zayıflamak isteyenler için açlıklarını bastırmada önemli bir işleme sahiptir.

Sarı leblebi: Hammaddesi nohuttur.Vücudu kuvvetlendirir. Anne sütünü arttırır.

Ayçekirdeği: Ayçekirdeğinin içeriğindeki yağ damar sertliğini giderir. Kalp, sinir hastalıklarını önler. Bol E vitamini ve protein içerir. Cinsel gücü arttırır. İktidarsızlığı önler.

Kabak çekirdeği: Mükemmel bir kurt ilacıdır. Günde çocuklarda 10-15 adet,büyüklerde 20-30 adet kabak çekirdeği yenmelidir.Tenya solucanlarını gidermek için de kabak çekirdeği iyi bir ilaçtır.

Mısır: Yüzde 18.3 gibi yüksek oranda lif içerir. Mısırın içeriğindeki yüksek karbonhidrat enerji seviyesini yükseltir. İçinde protein, kalsiyum,demir,fosfor, A vitamini bulunur.

Beyaz Leblebi Zayıflatıyor! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Leblebi

Eşler arasındaki muhabbete, sevgi ve yakınlığa delalet eder.Rüyada leblebi yenmesi, karaciğer ve siroz hastalığı kabul edilir. Rüyada leblebi görmek iyi olmayan bir işten gelen paradır. Leblebi yiyen bir kişi bir borcu ödemeye mecbur olacak demektir. Leblebi aldığını gören bir kimse birine kefil olacaktır. Leblebi kavurduğunu görmek i başkalarının yüzünden borca girmek demektir. Rüyada leblebi...
  2. Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Söylenmese de olurdu Ama şimdi söylemek Söylemek istiyorum Belki kalbin kırılır Gözyaşına boğulursun Gözyaşını sakla Ben ölürsem ağla Bunu senle hiç Hiç konuşmadık biz Tek tanığım sen Tek çarem sendin Beni anlamak istemez miydin Bu acıyı ben tam yüz sene taşıdım İçimdeki bu acıyla hamal gibi yaşadım Şimdi bana sarıl Sadece sarıl Ve lütfen artık beni dinle Lanet olası bir gündü...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Leblebi

çok güzelsin bunu inkar edemem Çok kiskancim gözün oynar çekemem Senin isin belli olmaz sevdigim Sagin oynar solun oynar bilemem Için baska disin baska bilemem Leb demeden leblebiyi anlarsin Mahsun yüzün gören derki çok safsin Halbuki sen tiryakilerden kurnazsin Beni böyle dertten derde salarsin Nere gitsen hemen orda biterem Kem gözlerden seni alip çekerem Her telden çalip oynarsin...
  4. Ayçekirdeği Zayıflatıyor!

ayçekirdeğinin faydaları ayçekirdeğinin yararları Sevgili melekler, özellikle film izlerken, arkadaşlarımızla çene çalarken, piknikte, sokakta çitlediğimiz ayçekirdeğinin sağlığa faydalarını ve özellikle zayıflamaya etkisini biliyor musunuz? Ayçekirdeği, yüksek doymamış yağ, lif ve protein içeriği sayesinde, kararında yenildiği sürece gün boyunca tok tutarak sağlıklı kilo vermeyi...
  5. Leblebi Anne Sütünü Arttırıyor!

leblebi anne sütünü arttırır mı leblebinin faydaları Sevgili melekler, özellikle yeni bebek sahibi olan kadınlar bebeklerine yeterli miktarda süt vermek için uğraşır dururlar. Kimisinin sütü bolken, kimisi bu konuda yeterince şanslı olmayabilir. Ancak tüketilen gıdalara dikkat edildiği takdirde anne sütü arttırılabilir. Mesela yapılan araştırmalar leblebinin anne sütünü arttırdığını...

Sayfayı Paylaş