gebe
  1. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63

beyaz mario oynarken cinnet geçiren küçük kızın taklidini yapıyor

Konu, 'Komik Videolar' kısmında *EYLÜLMEHMETUTKU* tarafından paylaşıldı.

aayyyyy asıl güldüm helal sana beyazzzzzz:D:D

tuqqce bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    SSen bunu yenimi gordun senelerdir var kiz bu.Ama gercekten cooook komik manyak bu adam ya :D:D

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahah çok komikkk yaaa kızız bayıldım ama :)

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    vallahada yeni gördüm hahaha

beyaz mario oynarken cinnet geçiren küçük kızın taklidini yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev -küçük kız

nev -küçük kız

Küçük kız acelen nereye Bir selamın yok mu Eteklerin zil çalıyor Örgülerin nerede Korkuyorum yorulacaksın Boş sokaklarda diye Küçük kız acelen nereye Küçük kız acelen nereye Küçük kız acelen nereye Kim bilir neydi derdin Neler geçerdi aklından Başka başka şeyler anlatırdın da bana Yine de anlamamı isterdin Herkesten daha fazla Ne söylesem de yetmezdi sana ne yapsam da Küçük kız acelen...
  2. Kırşehir'de Cinnet Geçiren Adam 2 Çocuğunu ve Eşini Öldürdü

Kırşehir'de Cinnet Geçiren Adam 2 Çocuğunu ve Eşini Öldürdü

Kırşehir’in Kaman ilçesinde cinnet getiren Bilal Kara (32), aralarında şiddetli geçimsizlik bulunduğu bildirilen eşi Alev (25) ile kızları 3 yaşındaki Ceren ve 7 aylık Ceylan’ı ve kendini öldürdü. Komşuları, Çiftlikli Mahallesi’nde oturan Kara çiftinin yetiştirme yurdunda büyüdüğünü söyledi. Evin geçimini Kaman Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda hizmetli olarak çalışan Alev...
  3. uçurumun kenarındaki küçük kızım...

uçurumun kenarındaki küçük kızım...

Anneme dönüyorum;yorgun yüzündeki masmavi gözlerine bakarak; "Burdan atlasam canım acır mı anne?" diyorum... "Olmaz.." diyor."Ben yanındayken sana birşey olmaz,izin vermem!" Şimdi yine uçurumun kenarındayım... Bu sefer yalnız.. Annemin yüzündeki yorgunluğu miras edinip kendime; uzun uzun bakıyorum uçuruma.. "SusuyoruM!" Hayallerim geliyor...
  4. Küçük yaşta makyaj kısırlık yapıyor!!!!

Küçük yaşta makyaj kısırlık yapıyor!!!!

Küçük yaşta makyaja kesinlikle karşıyım.Ufaklıklarda az değildir çok meraklıdırlar makyaja bizimde küçükken olduğumuz gibi şimdiki konu ise çok ciddi kısırlık riski oluşabiliyor.Dikkatlice okuyun meleklerim... Rimel, far, fondöten gibi makyaj ürünlerinin kanser, kısırlık ve hormon dengesizliğine yol açabilecek kimyasallar içerdiği bildirildi. Merkezi Washington'da bulunan Çevre Çalışma...
  5. Küçük Kız ve Topu

Küçük Kız ve Topu

dua etmek, önemi, dua ne demektir, kabul olurmu , dua etmek hakkında hikayeler burada Sizlerde dua etmeyı denediniz mi en sıkıntılı anlarınız da ? Belki hemen gercekleşmez ama o duaların sevabı bile yeter bizlere... Deniz kenarına oturmuş, gözlerini ilerdeki bir noktaya dikmişti. Belki de bir saattir öylece duruyordu. Onun bu hali, alışveriş için balıkçı sandallarının kıyıya...

Sayfayı Paylaş