gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

*beyaz melek*

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yapım : 2007, Türkiye
    Tür : Dram / Romantik
    Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
    Senaryo : Mahsun Kırmızıgül
    Görüntü Yönetmeni : Eyüp Boz
    Müzik : Mahsun Kırmızıgül, Yildiray Gürgen, Kemal Sahir Gürel
    Dağıtım : Medyavizyon
    Süre : 2 saat, 01 dk.
    Gösterim Tarihi : 16 Kasım 2007

Oyuncu Kadrosu

Ali SÜRMELİ
    Arif ERKİN
    Bilge ZOBU
    Cezmi BASKIN
    Emel SAYIN
    Erol DEMİRÖZ
    Erol GÜNAYDIN
    Fadik ATASOY
    Fırat TANIŞ
    Gazanfer ÖZCAN
    Hüseyin AVNİ DANYAL
    İlkay SARAN
    Lale BELKISMahsun KIRMIZIGÜL
    Necmi YAPICI
    Nejat UYGUR
    Nurşin DEMİR
    Salih KANYON
    Sarp APAK
    Suna SELEN
    Tanju TUNCEL
    Tolon KARACA
    Tomris OĞUZALP
    Yavuz BİNGÖL
    Yıldız KENTER
    Zeynep TOKUŞ

BEYAZ MELEK ÖZET

Hastalığı sebebiyle, İstanbul’a kontrol ve tedavi amacıyla Diyarbakır’dan gelen Mala Ahmet,hastane koridorlarından kaçar. Oğulları Ali ve Reşat babalarını kaybetmenin telaşıyla İstanbul sokaklarını arşınlarken Mala Ahmet’in yolu tesadüfen bir huzurevinin kapısına düşmüştür. Huzurevi sakinleri Mala Ahmet’i terkedilmiş sanarak içeri alırlar. Koşmaktan yorulan ve şaşkınlığı her halinden belli olan Mala Ahmet yepyeni bir dünya ve o dünyanın kahramanlarıyla tanışır. Başta Yorgo ve Beyaz Melek yakınlıklarıyla onu rahatlatmışlardır. Ali ve Reşat babalarını bulduklarında huzurevi gerçeğiyle tanışmışlar, huzurevinin ne olduğunu ilk orada öğrenen Ali ve Reşat bu trajedi karşısında hayrete düşmüşlerdir. Çünkü onların yaşadığı yerlerde Anneler ve babalar ne kadar yaşlansalarda her zaman çocuklarının yanındalardır. Ve onlar yaşlı insanların bu kadar yalnız, bu kadar vefasız ve azda olsa şiddete maruz kalmalarını kabullenemezler.2. gün köye dönmek üzere olan Mala Ahmet ve çocuklarını huzurevinde yaşayan Nebahat ve Yaşar Hoca’nın düğün sürprizi vazgeçirir. Böylesine sıcak ve güzel insanları seven Mala Ahmet , balayına gidemeyen çifti ve diğer huzurevi sakinlerini Diyarbakır’a kendi köyüne davet eder. Bu davete çok sevinen huzurevi sakinlerini yıllar sonra bambaşka bir heyecan ve mutluluk sarar. Bir Minibüs kiralayan Mala Ahmet ve çocukları bu yaşlı ve dünya güzeli insanlarıda yanlarına alarak, ilginç trajik ve bir okadarda komik bir serüvene doğru yola çıkarlar….

*beyaz melek* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

cengiz kurtoğlu beyaz melek cengiz kurtoğlu dinlemek istiyorum kurtoglu beyaz melek Tanırsın beni hain sevgili Hayallerim vardı seninle ilgili Tam aşkı buldum derken Gittin dönüşün yok şimdi Kaldık yarı yolda çok mutluyuz derken Bilmem hangi sebep aldı seni benden Çok acı çekiyorum sensiz seninleyken Ah bir çıkabilsen hasret denizinden Geri dönemez misin bana söyle meleğim Yaralarımı saran...
  2. Beyaz Melek Filmi 27. Fajr Uluslarası Film Festivali'nde

Beyaz Melek Filmi 27. Fajr Uluslarası Film Festivali'nde

TAHRAN'A YARIŞMAYA GİDİYOR.. MAHSUN KIRMIZIGÜL'ÜN YAZIP YÖNETTİĞİ BEYAZ MELEK, 2007'NİN EN ÇOK İZLENEN FİLMİ OLARAK ELDE ETTİĞİ GİŞE BAŞARISININ YANI SIRA, FESTİVALLERDEN DE İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR. Evrensel boyuttaki konusunda, bir grup yaşlı insanın dramının anlatıldığı Beyaz Melek, özellikle dev oyuncu kadrosu ve görsel zenginliği ile 2007'nin en beğenilen filmi olmuştu. Geçtiğimiz...
  3. meleklerime bir demet beyaz gül

meleklerime bir demet beyaz gül

Saflığı temsil eden beyaz güller
  4. Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Beyaz ev dekorasyonu Beyaz dekorasyon örnekleri Beyaz rengi çok severim. Saflığın, zerafetin simgesidir benim için. Bembeyaz evleri gördüğümde çok beğeniyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor masum beyaz. Ama beyazın turkuaz ve toz pembe ile kombini yapılmış evleri daha çok beğeniyorum. Bu beyaz ağırlıklı dekore edilmiş evleri siz meleklerin beğenisine sunuyorum.
  5. İşte Meleklerim Ünlülerin Beyaz Kıyafet Kombinleri....

İşte Meleklerim Ünlülerin Beyaz Kıyafet Kombinleri....

Ünlülerin Beyaz Elbiseleri Ünlülerin Beyaz Elbise Kombinleri Ünlülerin beyaz kıyafet kombinleri sizlere de ilham verecek...İşte beyaz elbiselerle kombine edilebilecek çanta ve ayakkabı modelleri...Aşağıda sizler için ünlülerin beyaz kıyafet kombinlerini seçtik...Sizlerde onlardan esinlenerek kombinler oluşturabilirsiniz....İşte beyaz elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz topuklu...

Sayfayı Paylaş