gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz oda tasarımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Beyaz oda tasarımı Konforu oda tasarımı
    Beyaz temizliğin simgesidir. Evin rengini açar,güzelleştirir. Bu oda dekorasyonunda ise beyazın üzeine pastel tonlar kullanılmış. Oda tasarımının içinde gizlenmiş olan ama büyük rol oynayan o tablo odayı bütünlemiş.

Beyaz oda tasarımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz severmisin??? O zaman gir :)

Beyaz severmisin??? O zaman gir :)

Beyaz aşığı olarak hepsine bayıldım.Kıyafetlerde beyaz kadar güzel bir renk yok bana göre :D
  2. Oda tasarım örnekleri

Oda tasarım örnekleri

oda dizayn örnekleri genç odası tasarım örnekleri oda tasarımı Değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte ev dekorasyonunada yansıyan mobilya modelleri artık klasik görüntüsünden çıkarak daha modern ve şık tasarımlara yerini bıraktı.Sizlere son derece modern ve şık bazı oda tasarım örneklerini sunuyorum
  3. O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

Zeynep Türköz 8 ocakta söylediği şarkı Kar Beyaz sözleri O Ses Türkiye Zeynep Türköz 8 Ocak Kar Beyaz şarkı sözü Benimde çok sevdiğim bir şarkıdır "Kar Beyazdır ölüm, ellerinden gülüm" adlı şarkıyı O Ses Türkiye yarışmasında Zeynep Türköz çok güzel seslendirdi, bende o şarkının sözklerini sizlerkle paylaşmak istiyorum Melek'lerim. Hasret vuruyor gecenin koynunda Anılar...
  4. Değişik bir oda tasarımı

Değişik bir oda tasarımı

Şık oda tasarımı Yaratıcı oda dekorasyonu Yaratıcı bir eve sahip olmak istiyorsanız bu küçük evler için ideal olan oda dekorasyonunu evinize uygulayabilirsiniz. Genç odası dekorasyonu için farklı ama göze hoş gelen bir dekorasyon olacaktır.
  5. Çilek'ten Yeni Tasarım Genç Odası Elegant Çekirdek Oda

Çilek'ten Yeni Tasarım Genç Odası Elegant Çekirdek Oda

Genç odası takımı alırken zarif ve özel boya ile tasarlanmış bir genç odası takımı tercihinde bulunmak i,stiyorsanız İngiliz tarzını yansıtan elegant çekirdek oda sizler için harika bir seçenek olacaktır. Çilek Mobilya kalitesi ile genç kızınız için hoş bir sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Kızınızın odası darsa bu genç odasını görünce hem şaşıracak hem de çok sevinecektir. Elegant çekirdek...

Sayfayı Paylaş