gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

beyaz rüya gelinlik modelleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gelinlik belcika gelinlikler belcika rüya gelinlik rüya modelleri ***** modelleri

beyaz rüya gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlikler Neden Beyazdır

Gelinlikler Neden Beyazdır

Çocuk annesine sormuş: 'Anne gelinlerin giysisi niçin beyaz renkte?' Annesi cevaplamış: 'Beyaz renk masumiyetin ve mutluluğun sembolüdür.' Çocuk tekrar sormuş: Teki o zaman damatlar niçin siyah giyiyorlar?' Eski Roma'da gelinliklerin rengi sarıydı. Gelinler yine sarı renkte peçe takıyorlardı. Peçe evli ve bekar kadınları ayırt ediyordu. Ortaçağlarda ise gelinliğin rengi üzerinde pek...
  2. Gelinlikler niçin beyazdır ?

Gelinlikler niçin beyazdır ?

Çocuk annesine sormuş: 'Anne gelinlerin giysisi niçin beyaz renkte?' Annesi cevaplamış: 'Beyaz renk masumiyetin ve mutluluğun sembolüdür.' Çocuk tekrar sormuş: Teki o zaman damatlar niçin siyah giyiyorlar?' Eski Roma'da gelinliklerin rengi sarıydı. Gelinler yine sarı renkte peçe takıyorlardı. Peçe evli ve bekar kadınları ayırt ediyordu. Ortaçağlarda ise gelinliğin rengi üzerinde pek...
  3. Rüyalarınızı süsleyecek gelinlik modelleri

Rüyalarınızı süsleyecek gelinlik modelleri

şuanda evliliği düşünmeyen kızlar emini ki bu gelinlikler sizin fikrinizi değiştirecek :D:D rüya gibi gelinlikler :D:D keşke normal hayattada gelinlikle dolaşabilseydik :haha: prenses misali :haha: Gelinlik modelleri
  4. Gelinlikler Neden Beyazdır?

Gelinlikler Neden Beyazdır?

gelinlik neden beyazdır neden beyaz gelinlik giyilir Her genç kızın en büyük hayalidir beyaz gelinlik giymek peki neden beyaz gelinlik giyilir merak ediyorsanız... İşte cevabı :tik: Çocuk annesine sormuş: ‘Anne gelinler niçin beyaz gelinlik giyerler?’ Annesi cevaplamış: ‘Beyaz renk masumiyetin ve mutluluğun sembolüdür.’ Çocuk tekrar sormuş: Peki o zaman damatlar niçin siyah...
  5. beyaz gelinlik

beyaz gelinlik

Herşey bu kadar kolaymıydı küçüklükten beri hayalini kurduğum an gelmişti. ben ise çıkmaz bir yolda ne yapacağımı bilmeden dolaşıyordum annemin bağırışı kulağımda, hata mı yaptım ama ona Öleceğimi söyleyemezdim ya bırakırsa beni nefes alamıyordum ben düğünüme iki gün var ben ise bir kararın eşiğindeyim uzun zamandır beyaz bir gelinliğin içinda kendimi hayal ediyordum herkes bana bakıyordu son...

Sayfayı Paylaş