gebe
  1. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz Show Hande Yener-Bodrum (Türk Sanat Müziği Versiyonu) süper :D

Konu, 'Müziko Melek' kısmında kediliDeli tarafından paylaşıldı.

Beyaz yine yapacağını yaptı arkadaşlar :D:D Dün geceki programda Hande Yener'in Bodrum şarkısını Türk Sanat Müziği olarak düzenletti; bence harika olmuş, buyrun dinleyelim :D:D :eller:

SadmiN bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    aaaaaa süperrr beyazın yaptığı herşey güzel bence yaaaaa :)

Beyaz Show Hande Yener-Bodrum (Türk Sanat Müziği Versiyonu) süper :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener Teşekkürler şarkısı süper melekler!

Hande Yener Teşekkürler şarkısı süper melekler!

hande yener teşekkürler şarkısı şarkı sözleri burada arkadaşlar. Az önce sizlere Hande Yener'in yeni albümünün haberini Hande Yener Teşekkürler başlığı altında aktarmıştık. Söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan albümün adı "Teşekkürler" Her şarkısı dillere destan olan ve yılın şarkıalrı arasında yer alan Hande Yener'in bu şarkısıda ve bu yeni albümüde çok tutulacağa benziyor. Gerek...
  2. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

kızlar ben Türk Sanat Müziğini çok seviyorum acaba Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgisi olan varmı aranızda
  3. Türk Sanat Müziği bilgileri

Türk Sanat Müziği bilgileri

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi Türk Sanat Müziği bilgileri Benim gibi Türk Sanat Müziği seven Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda Türk Sanat Müziği hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri aktarıyorum Melek'ler. Türk Sanat Müziğimiz Hakkında Türk sanat müziği en önemli kültür miraslarımızdandır. Solo ya da koro tarafından icra edilir. Çeşitli makamları vardır. Türk...
  4. Türk sanat müziği nedir kısaca

Türk sanat müziği nedir kısaca

türk sanat müziği nedir Türk sanat müziği ne demektir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Türk Sanat Müziği sevenler için ve Türk Sanat Müziğine merak saranlar için Türk Sanat Müziği nedir diyenler için gerekli tüm bilgileri katarıyoruz arkadaşlar:) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin...
  5. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk sanat müziği ne demektir türk sanat müziği nedir kısa bilgi Günümüzde çok fazla rağbet gösterilmese de toplumumuza malolmuş ve çok kıymetli sanatçılar yetiştirmiş olan Türk sanat müziği hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin birikime...

Sayfayı Paylaş