gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz Show'a halktan katılım

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

beyaz show katılım beyaz show katılım şartları formu showa nasıl katılabilirim showa nasıl katılınır yeni yayın döneminde Beyaz Show yine yeniliklerle karşımızda olmaya devam edecek, çeşitli üniversitelerden katılım yapan seyircilerin yoğunlukta izlediği programa halktan konuk olarak katılımlar olacakmış...
    ARTIK HALKTAN DA KONUK AĞIRLAYACAK

ÜNLÜ ŞOVMEN BEYAZ, 13 YAŞINA GİRECEK OLAN ŞOV PROGRAMINA YENİ YAYIN DÖNEMİNDE DE KANAL D'DE DEVAM EDECEK. BEYAZ, BU SEZON KONUK ÇERÇEVESİNİ GENİŞLETECEK. HER HAFTA GENELDE VİZYONA GİREN FİLMLERİN OYUNCULARI VE ALBÜMÜ ÇIKAN ÜNLÜ İSİMLERİ AĞIRLAYAN BEYAZ, BU SEZON HALKTAN İSİMLERİ DE ŞOVUNA ÇAĞIRACAK.
    Beyaz, Mega Magazin'e verdiği röportajda ünlü kişilerin sürekli yeni proje üretmediğinden yakındı ve "Ünlü isimlerle her zaman yeni projeler üretilemediği için yeni şeyler konuşamıyoruz. Bu nedenle artık toplum içinde komik ve ilginç olaylarıyla gündeme gelen isimleri de konuk edeceğiz" dedi.

Beyaz Show'a halktan katılım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz

Beyaz

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin...
  2. Halkımıza uyarı

Halkımıza uyarı

T.C. ADALET BAKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI HALKIMIZA UYARI Son günlerde karşılaşılan, sosyal sağlık tehdidi oluşturan, halka açık yerlerde kötü niyetli şahısların; Hepatit ve türevleri, AIDS; gibi bulaşıcı hastalık dağıtma girişimleri ile ilgili istihbaratlar alınmış ve bunların tüm yazılı, görsel basın ve Internet aracılığıyla en hızlı şekilde halkımıza iletilmesi...
  3. Halk Oyunlarımız

Halk Oyunlarımız

Türk Halk Oyunları İnsanların iç içe yaşadığı, yardımlaşma ve birlikteliğin tertemiz duygularla ortaya koyulduğu, insana yaradılışından ötürü saygı duyulduğu, Batı Karadeniz bölgesinin şirin bir köyünde büyüdüm ben. Ailemin memur olması nedeniyle, belli zamanlarda çok fazla yer değişikliği yaptık. En çok etkilendiğim, içimde derin hatıralar bırakan bu yerde yaşayan köy halkı, çoğunluğu...
  4. Eveeeeet Bende Yeni Katıldım

Eveeeeet Bende Yeni Katıldım

Arkadaşlar bende yeni katıldım, umarım çok güzel bir forumdur. Görüşmek üzeree
  5. Halk Edebiyatı

Halk Edebiyatı

türk halk edebiyatı,halk edebiyatı özellikleri,halk edebiyatı nazım şekilleri,halk edebiyatı nazım türleri,halk edebiyatı ozanları,halk edebiyatı şairleri,halk edebiyatı hakkında bilgiler ANADOLU TÜRK EDEBİYATI Türklerin Anadolu’ya gelmeden önceki edebiyatları iki gruba ayrılmıştı. Arapçayı ve Farsçayı çok iyi bilen aydınların oluşturduğu “Yüksek Zümre Edebiyatı” ve İslam öncesinden...

Sayfayı Paylaş