gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz Sinem Kobal Aşkını Yalanlamadı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ÜNLÜ ŞOVMEN BEYAZ, “YENİ BİR AŞK DOĞUYOR” BAŞLIKLI HABERİ DOĞRULADI..

Bugüne kadar adı pek çok genç kız ile anılan Beyaz, her seferinde söylentileri yalanladı. Dün bu sayfada Beyaz’ın sevilen gençlik dizisi Selena’nın başrol oyuncusu Sinem Kobal ile görüşmeye başladığı haberi yer almıştı.

Konu ile ilgili aradığımız Beyaz, VATAN’ı doğruladı ve samimi itiraflarda bulundu: “Bu haberde hiç çekineceğim, rahatsız olacağım bir şey yok. Sinem ile dostlarımız vasıtasıyla tanıştık. Yine aynı mekanda tekrar tekrar görüştük, sohbetimiz var. Sinem çok hanımefendi, çok doğru, inanılmaz düzgün bir insan. Gerçekten hoş bir kız. Açıkcası şu anda aramızda adı konmuş bir durum yok. Herkes birbirini nasıl tanıyorsa biz de birbirimizi öyle tanımaya çalışıyoruz. Tabi ki beraber sohbetimiz var, arkadaş ortamımız aynı. Ben kendisini tanımak istiyorum. Benim haberde yalanlayacağım bir şey yok. Hayır efendim, tanımıyorum diyeceğim bir isim değil. Leea’da görüştük. Sohbeti çok doğru düzgün, çok iyi, aklı başında bir kız.”
    VATAN

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Beyaz Sinem Kobal Aşkını Yalanlamadı
    süper yakışırlar havada aşk kokusu var:yahoo:

Beyaz Sinem Kobal Aşkını Yalanlamadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal

Sinem Kobal

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sinem Kobal Evleniyor

Sinem Kobal Evleniyor

SELENA DİZİSYLE BÜYÜK ÇIKIŞ YAKALAYAN SİNEM KOBAL ÖNÜMÜZDEKİ YAZ GELİN OLACAK.. Uzun süredir Mustafa Sirmen'le ciddi bir ilişki yaşayan Sinem Kobal, hakkında çıkan 'ayrılık ve kavga' haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Hatta iddialara göre; Sinem ile Mustafa çifti, önümüzdeki yaz evlenmek için plan bile yaptı.
  3. Sinem Kobal Evliliği Düşünmüyormuş

Sinem Kobal Evliliği Düşünmüyormuş

all dergisi sinem kobal sinem kobal evli mi selena evlimi evlimi evlendimi Şuan yıldızı parlayan Sinem Kobal'ın planlarında evlilik yokmuş.... zaten sanat dünyasında evlilikler bir kelebek ömrü gibiyken evlenmeyi düşünmmekte hem yerli hemde yersiz olmuş ama yaş geçincede yaya kalırsın Sinem hanımm.... EVLİLİK BENİM İÇİN ÇOK ERKEN! 'SELENA'NIN YILDIZI SİNEM KOBAL, ALL DERGİSİNİN MART...
  4. Sinem Kobal Madrid'de yaşıyor

Sinem Kobal Madrid'de yaşıyor

sinem kobal madrid sinem kobal sevgilisi arda turan fotoları haberleri burada arkadaşlar. Küçük Sırlar dizisinin final yapmasından sonra, güzel oyuncu Sinem Kobal sevgilisi Arda Turan'ın ardından Madrid'e gitti ve artık orada yaşıyormuş Melek'lerim. Bizde Hürriyet Kelebek'de yer alan Sinem Kobal Madrid haberini sizlerle paylaşıyor ve güzel oyuncu Sinem Kobal ve Arda Turan'a bir ömür boyu...
  5. Arda Turan Sinem Kobal Aşkında Son Durum

Arda Turan Sinem Kobal Aşkında Son Durum

Arda Turan Sinem Kobal Arda Turan Sinem Kobal ayrıldımı Arda Turan Sinem Kobal birlikte İlişkileri adeta yılan hikayesine dönen Arda Turan ve Sinem Kobal aşkında son durum haberlerini merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Geçtiğimiz zamanlarda iki sevgilisinin evleneceği yolunda ve bunun içinde nişanlandıkları haberleri magazin sayfalarına düşmüştü. Son zamanlar da bazı...

Sayfayı Paylaş