beyaz ten siyah saç uyumu

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında pink41 tarafından paylaşıldı.

1. pink41

pink41 Yeni Üye

siyah saç resimleri siyah saçlı beyaz tenli ünlüler beyaz ten saç ten slm melekler
    size bişey sorucam , internette dolaşırken beyaz tene siyah saç kullanan ünlüleri gördüm .biraz kafam karıştı . bende beyaz tenliyim hatta baya beyaz . ve şu anki saç rengim kına kızılı ama boya vaktim geldi acaba siyah saç denesem mi ? ne dersiniz?

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye

güzel oluyor da göz rengin hangi renk? ona göre de degisiyor, istersen önce kahve rengi , koyu kahve rengi ve sonraki boyayi siyah yaparsin cünkü kötü olursa dönmesi zor siyahda o yüzden :)

3. pink41

pink41 Yeni Üye

saol canım göz rengimde çok koyu kahverengi siyaha çalıyor..baktım kimine çok yakışıyo. ne yapsam bilemedim..

4. sheker_shey

sheker_shey Yeni Üye

kuzummm siyah çok yakışır ama dönmesi çooook zor saçı mafediyor.Ben siyah yaptırmıştım ama snra çok sıkıldm evlendkten snra değiştirdim.Saçlarım öyle kötü oldu ki anlatamam açtırması falan bitirdi.5 aydır boyatmıyorum biraz toparlasın diye.Balım yine sen bilirsin.Benim gibi saç renginden çabuk sıkılan biriysen sakın ha sakın boyatma derim bebemm.Şuan saçlarım bakır ve memnunum ve bende beyaz tenliyim herkes çok yakıştırdı..

5. pink41

pink41 Yeni Üye

haklısın galiba canım ya bende aslında kına var ve kınanın üztüne boya olmuyo ama saç rengimden çok sıkıldım. hint kınası düşünmüştüm siyah renk . ama bide kötü oluyosa kalsın yine kızıl deniyim o zaman ..

6. sheker_shey

sheker_shey Yeni Üye

yok bebemmm çok hoş oluyo bak proiflime koyayım bak bakalım.Önceki resimlerimden bulursam.Siyah beyaz tenlilere gider ama dediğim gibi kuzum tekrar açtır değiştir saça yazık.Senin de saçlarının maaşallahı var çooook güzeller.Gerçi ne yapsan yakışır:D:Dhem beyaz ten'e her renk gider.eeee sende de alt yapı şekerimmmmm:D

7. pink41

pink41 Yeni Üye

aman da aman saolasın canım . inanmazsın ilk boya yapayım dedim kendim boyasam bir kaç kutu gidiyo hem beceremem . kuaföre gitsem o da baya masraflı oluyo saçım baya uzun benim . ama resim bulabilirsen koy canım sevinirim . eminim sanada yakışmıştır hani..

8. sheker_shey

sheker_shey Yeni Üye

mersiiii şekerrrr:Dkoydum profilimi balımm ahhh ahh bekarlık halimm o benimm:D

9. pink41

pink41 Yeni Üye

gördüm şeker şey seni. :D çok tşkler canım ya.

10. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

boysaaa derimmm çok yakışır . . .

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Valla ben de beyaz tenli mavi gözlüyüm yıllardır saçlarım sarı ve tonlarıydı ilk kez birkaç ay öncesi çikolata kahveye boyattım ve inanılmaz olumlu eleştiriler aldım siyaha ne yalan diyeyim cesaret edemiyorum ama bu ton beni ve tenimi hem canlı hem çok daha güzel gösterdi sanada tavsiye ederim tatlım:)İstersen birden siyaha boyama yavaş yavaş koyu tonlarından başla çünkü tam siyahtan sonra diğer renklere dönmesi zor olur :nur:

12. pink41

pink41 Yeni Üye

canım çok tşkler. inan bende pek öle değişikliğe saç konusunda açık değilim . ama artık sıkıldım hep aynı . bir cesaret deniyim diyorum . ama dediğiniz gibi önce daha koyu renklerden başlıyım bari :D

13. Sonay21

Sonay21 Forum Okuru

Bence

Bence beyaz tenli bayanlara siyah saç oldukça yakışıyor. Eğer saçınızı boyamayı düşünüyorsanız bence bu konuda tereddüte düşmeyin eminim ki yakışacaktır.

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakın hint kınasıyla boyama saç mafoluyo

beyaz ten siyah saç uyumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. siyah ve beyaz

siyah melek
  2. Siyah beyaz ev aksesuarları

beyaz koltuk modelleri siyah beyaz koltuk modelleri siyah takımları takımı [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Siyah Beyaz- BJK Avatarları

bjk avatarları siyah beyaz melek avatarları siyah beyaz bjk avatar yapma avatar yapma
  4. siyah beyaz kombineler

siyah beyaz kombinler siyah beyaz kombineleri bunların hepsi çok sık.ben çok begendim.umarım sizlerde begenırsınız :)
  5. Siyah-Beyaz elbiseler

İşte en zıt en güzel iki renk kızlar siyah ve beyaz süper iki renk birarada olunca.
  6. Siyah-Beyaz ev eşyaları

siyah beyaz halı modelleri siyah beyaz halı ev aksesuarları dekorasyon hali Siyah-Beyaz birbirine çok yakışan bu iki rengin evinizdeki uyumuda süper olacak kızlar :tik:
  7. Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu

Ev dekorasyonunda siyah ve bayaz renkleri tercih edenler için dizayn edilmiş odalar ve banyolar burada.Siyahın asilliği ile beyazın temiz ve sadeliğiyle harika uyum içinde olan bu iki rengin dekorasyona kattığı güzellikleri görmenizi tavsiye ediyorum melekler.
  8. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Kırmızı -siyah uyumu

Renk kombinasyonları Renk uyumu Dekorasyonda renk uyumu Kırmızı - Siyah dekorasyon örnekleri Selam meleklerim. Dekorasyonda kırmızı ile siyah kombinasyonu en yakıştırdığım kombinasyondur. Kırmızı ve siyah uyumunu bir çok yaşam alanında kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Kırmızı - Beyaz- Siyah renk kombinasyonları ile oluşturulmuş bir yatak odası Kırmız -Siyah kombinasyonlu bu mutfağı...
  9. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu

Turkuaz dekorasyon Turkuaz renk uyumu Turkuaz beyaz kombinasyonu dekorasyon örnekleri Turkuaz rengini çok seviyorum. Bu sene dekorasyonda en yaygın kullanılan renklerden biri aynı zamanda. Bu renk, bir perde fonu yada bir dekorasyon objesi ile bile dikkatleri kendi üstüne çekmeyi başarır. Bana denizi anımsatıyor. O yüzden bu renk bana huzur veriyor. Turkuaz; Krem, kahve ve beyazla çok güzel...

Sayfayı Paylaş