beyaz ten siyah saç uyumu

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında pink41 tarafından paylaşıldı.

  1. siyah saç resimleri siyah saçlı beyaz tenli ünlüler beyaz ten saç ten
    slm melekler
    size bişey sorucam , internette dolaşırken beyaz tene siyah saç kullanan ünlüleri gördüm .biraz kafam karıştı . bende beyaz tenliyim hatta baya beyaz . ve şu anki saç rengim kına kızılı ama boya vaktim geldi acaba siyah saç denesem mi ? ne dersiniz?
  2. güzel oluyor da göz rengin hangi renk? ona göre de degisiyor, istersen önce kahve rengi , koyu kahve rengi ve sonraki boyayi siyah yaparsin cünkü kötü olursa dönmesi zor siyahda o yüzden :)

  3. saol canım göz rengimde çok koyu kahverengi siyaha çalıyor..baktım kimine çok yakışıyo. ne yapsam bilemedim..
  4. kuzummm siyah çok yakışır ama dönmesi çooook zor saçı mafediyor.Ben siyah yaptırmıştım ama snra çok sıkıldm evlendkten snra değiştirdim.Saçlarım öyle kötü oldu ki anlatamam açtırması falan bitirdi.5 aydır boyatmıyorum biraz toparlasın diye.Balım yine sen bilirsin.Benim gibi saç renginden çabuk sıkılan biriysen sakın ha sakın boyatma derim bebemm.Şuan saçlarım bakır ve memnunum ve bende beyaz tenliyim herkes çok yakıştırdı..

  5. haklısın galiba canım ya bende aslında kına var ve kınanın üztüne boya olmuyo ama saç rengimden çok sıkıldım. hint kınası düşünmüştüm siyah renk . ama bide kötü oluyosa kalsın yine kızıl deniyim o zaman ..

Sayfayı Paylaş