gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beyaz tenlilere makyaj önerileri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

beyaz tenliler nasıl makyaj yapmalı beyaz tenliler için göz makyajı Beyaz tene sahip Melek'lerimiz için, bu yazımızda onların ten rengine yakışan makyaj önerilerinde bulunuyoruz.
    Evet Melek'ler, beyaz tenliler için en önemli unsur, öncelikle beyaz tenli olduklarını hatırlamaktır :) Başkalarının yüzünde güzel duran bir makyaj, kendilerinde o kadar güzel durmak yerine, aksine belki de çirkin bir görünüm katabilir.

Peki beyaz tenliler nasıl makyaj yapmalı; buyrun öğrenelim Melek'lerim.

Beyaz tenliler için en önemli unsur öncelikle beyaz bir tene sahip olduğunuzu hatırlamaktan geçer. Başkalarının yüzünde güzel duran bir makyaj sizi bir palyaço gibi gösterebilir..

KAHVERENGİ RİMEL UYGUN

mavi Gözleri vurgulamak için kirpiklerden başlamak en iyisidir. Koyu renk kirpikler gözleri vurgular. Kahve veya kahve siyah renkte rimel tercih edin. Rimel sonrasında göz kaleminizi uygulayın. Daha açık renkte veya şeffaf bir göz kalemi tercih edin. Beyaz tenlilere uygun far renkleri ise pembe ,gri, yeşil,mor ve tonları ek olarak da açık kahvedir.

PEMBE DUDAK KALEMİ…

Beyaz tenliler koyu renk rujdan uzak durmalıdır. Uygun renkler ise; açık pembe parlak ve domates kırmızısıdır. Dudak kalemi de kullanmalıdır. Açık pembe,pembekahve, gül kurusu allıklar hoş durur. Beyaz tenliler fondötenini doğru seçmelidir. Çok açık renk küllü çok koyu renk ise kırmızı gösterir.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Bu tam benlik yazı olmuş teşekkürler ***** Admine :)))

3. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    rujun rengine bayıldım.Tam benlik.Bende bir tavsiyede bulunayım.Portakal ve bakır tonlarıda beyaz tenlilere çok yakışıyor.Ben bu renkleri kullanırım herkeste çok yakıştırır.

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    nie koyu renk göz kalemi kullanamıomuşuzz ben siyah kullanıyorum çok da güzel duruo hıhh :D:D
    ama kahve tonları en çok yakışanı bunu inkar edemem herkesinde direkt dikkatini çekiyor ben o tonlarda yapınca.. Bide saçlarda hala kızıl var malesef en uygunu o oluyor.. Dudakda koyu kırmızı rengi denedim böööö gerçekten kötü bize uymuyor :D:D

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bence de beyaz tenliler açık renk rujlar çok yakışıyor özellikle pembe renk emeğine sağlık canım

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tşklerr ***** bu yazı bana cok yardmıcı oldu :))

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğne sağlk cnm

Beyaz tenlilere makyaj önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Açık Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Açık tenliler nasıl makyaj yapmalı hangi tonları kullanmalı işte cevabı kızlar :tik: Makyajınızdan saç modelinize kadar, güzelliğinizi etkileyen her şeyin, bir de teknik kısmı var. Siz de işin püf noktalarını bilirseniz, profesyoneller gibi kendinize bakım yapabilirsiniz. Açık Renkli Ciltler: Pastel pembe, mat eflatun ve açık sedefli gül rengi, açık tenlerde güzel durur. Bu...
  2. Koyu Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Koyu Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Kişinin ten rengine göre, makyaj yaparken kullanılcağı renkler de değişir. Koyu tenliler makyaj yaparken hangi renkleri kullanmalı hangi tonlar onlara yakışır işte koyu tenlilerin makyaj ve bakımı için püf noktaları :tik: Sarı, kızıl ve kahve rengi saçlarla bütünleşen koyu tenle en uyumlu renkler; bejden mercana ve çikolata kahvesine uzanan sıcak bir renk paletidir. Bu renkler, cildi...
  3. Beyaz Tenliler İçin Giyim Önerileri Ve Modelleri....

Beyaz Tenliler İçin Giyim Önerileri Ve Modelleri....

Beyaz Tenliler Nasıl Giyinmeli Beyaz Tenlilerin Giyim Modelleri Beyaz Tenli Melekler buraya göz atmanızı öneririm....İşte beyaz tenlilere özel giyim modelleri burada....Beyaz tenliler saç rengi önerileri de burada... Beyaz ten için pembe, kırmızı, mor, siyah, yeşil, mavi gibi renklerin canlı tonları uygundur. Bu sayede hem yüzünüzün hem ten renginizin güzelliğini ortaya...
  4. beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

selam ben açık tenli bir bayanım ama bir türlü ruj seçimimi sanırım tutturamadım ama beyaz tenli kişiler hangi renk rujları tercih etmeli bana fikir verirmisiniz yorumlarınızı bekliyorum.
  5. Açık Renk Tenlilerin Makyaj Renkleri

Açık Renk Tenlilerin Makyaj Renkleri

Bu sayfa; Açık Renk Tenlilerin Makyaj Renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, makyajda iyi bir sonuç yakalamanın ilk kuralı cilt tipini ve rengini doğru belirlemektir. Cilt tipine uygun kaliteli malzeme seçerken aynı zamanda cilt rengini de hesaba katmamız gerekiyor. Biz de bu sayfada açık tenli meleklerimiz için onların cilt rengine uygun renkler hakkında bilgiler vermek...

Sayfayı Paylaş