Beyaz tenlilere makyaj önerileri

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Beyaz tenlilere makyaj önerileri
beyaz tenliler nasıl makyaj yapmalı beyaz tenliler için göz makyajı
Beyaz tene sahip Melek'lerimiz için, bu yazımızda onların ten rengine yakışan makyaj önerilerinde bulunuyoruz.

Evet Melek'ler, beyaz tenliler için en önemli unsur, öncelikle beyaz tenli olduklarını hatırlamaktır :) Başkalarının yüzünde güzel duran bir makyaj, kendilerinde o kadar güzel durmak yerine, aksine belki de çirkin bir görünüm katabilir.

Peki beyaz tenliler nasıl makyaj yapmalı; buyrun öğrenelim Melek'lerim.

84d6cce58aee5c.jpg

Beyaz tenliler için en önemli unsur öncelikle beyaz bir tene sahip olduğunuzu hatırlamaktan geçer. Başkalarının yüzünde güzel duran bir makyaj sizi bir palyaço gibi gösterebilir..

KAHVERENGİ RİMEL UYGUN

mavi Gözleri vurgulamak için kirpiklerden başlamak en iyisidir. Koyu renk kirpikler gözleri vurgular. Kahve veya kahve siyah renkte rimel tercih edin. Rimel sonrasında göz kaleminizi uygulayın. Daha açık renkte veya şeffaf bir göz kalemi tercih edin. Beyaz tenlilere uygun far renkleri ise pembe ,gri, yeşil,mor ve tonları ek olarak da açık kahvedir.

PEMBE DUDAK KALEMİ…

Beyaz tenliler koyu renk rujdan uzak durmalıdır. Uygun renkler ise; açık pembe parlak ve domates kırmızısıdır. Dudak kalemi de kullanmalıdır. Açık pembe,pembekahve, gül kurusu allıklar hoş durur. Beyaz tenliler fondötenini doğru seçmelidir. Çok açık renk küllü çok koyu renk ise kırmızı gösterir.

rujun rengine bayıldım.Tam benlik.Bende bir tavsiyede bulunayım.Portakal ve bakır tonlarıda beyaz tenlilere çok yakışıyor.Ben bu renkleri kullanırım herkeste çok yakıştırır.

nie koyu renk göz kalemi kullanamıomuşuzz ben siyah kullanıyorum çok da güzel duruo hıhh :D:D
ama kahve tonları en çok yakışanı bunu inkar edemem herkesinde direkt dikkatini çekiyor ben o tonlarda yapınca.. Bide saçlarda hala kızıl var malesef en uygunu o oluyor.. Dudakda koyu kırmızı rengi denedim böööö gerçekten kötü bize uymuyor :D:D

Bence de beyaz tenliler açık renk rujlar çok yakışıyor özellikle pembe renk emeğine sağlık canım

Geri