gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam ben açık tenli bir bayanım ama bir türlü ruj seçimimi sanırım tutturamadım ama beyaz tenli kişiler hangi renk rujları tercih etmeli bana fikir verirmisiniz yorumlarınızı bekliyorum.

2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    bende beyaz tenliyim..şeftali renkleri iyi gelio birde pembe ama cırtlak değil gül kurusu gibi ışıltılı olursa daha güzel görünüo ;)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Bende sarışın ve beyaz tenliyim çok koyu rujları tercih etmiyorum hem yaşlı hemde insanın ağzını mağara gibi gösteriyor ruj rengi seçimlerim genelde pastel tonlardır pembe ve tonlarını severek kullanıyorum yakıştığınıda söylerler:)

Derya48 bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

mavim sana aynen katılıyorum ama
    koyu rengı çok sevıyorum ama az suruyorum dudagımın rengıyle esıt olunca hos renk cıkıyo

5. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ben genelde bordo rengini veya tatlı koyu kırmızı rengi veyahutta pembenin tonlarını kullanırım ve seçimlerim için şimdiye kadar hiç olumsuz tepki almadım geneldede simli olan saten rujları kullanırım çünkü mat rujlar güzel durmuyor.

beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz tenlilere makyaj önerileri

Beyaz tenlilere makyaj önerileri

beyaz tenliler nasıl makyaj yapmalı beyaz tenliler için göz makyajı Beyaz tene sahip Melek'lerimiz için, bu yazımızda onların ten rengine yakışan makyaj önerilerinde bulunuyoruz. Evet Melek'ler, beyaz tenliler için en önemli unsur, öncelikle beyaz tenli olduklarını hatırlamaktır :) Başkalarının yüzünde güzel duran bir makyaj, kendilerinde o kadar güzel durmak yerine, aksine belki de çirkin...
  2. Dişleri daha beyaz gösteren ruj renkleri

Dişleri daha beyaz gösteren ruj renkleri

dişleri beyaz gösteren rujlar dişleri güzel gösteren ruj renkleri "Dişlerim neden sarardı ya da sarı mı görünüyor?" diyen tüm hanımlar, evet dişleriniz sarı görünüyor ama bu dişlerinizin gerçektende sararmasından kaynaklı değil, sürdüğünüz rujun renginden kaynaklı olabilir:) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dişleri beyaz gösteren rujlar hakkında sizlere bilgiler aktarıyor ve dişleri...
  3. Açık Renk Tenlilerin Makyaj Renkleri

Açık Renk Tenlilerin Makyaj Renkleri

Bu sayfa; Açık Renk Tenlilerin Makyaj Renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, makyajda iyi bir sonuç yakalamanın ilk kuralı cilt tipini ve rengini doğru belirlemektir. Cilt tipine uygun kaliteli malzeme seçerken aynı zamanda cilt rengini de hesaba katmamız gerekiyor. Biz de bu sayfada açık tenli meleklerimiz için onların cilt rengine uygun renkler hakkında bilgiler vermek...
  4. Dişlerinizi Hangi Renk Rujlar Beyaz Gösterir?

Dişlerinizi Hangi Renk Rujlar Beyaz Gösterir?

hangi renk ruj dişleri beyza gösterir, dişleri beyaz gösteren ruj renkleri, ruj renkleri Sevgili melekler, etkileyici bir gülümseme için bembeyaz dişlerin olması gerektiğini vurgulamamıza gerek yok herhalde. Gülümsendiğinde ortaya çıkan beyaz ve düzgün dişler, herkesin olmasını istediği şeydir. Ancak bazen kullandığımız ruj renkleri dişlerimizin daha kötü bir renkte görünmesine yol açabilir....
  5. Koyu Renk Ruj Ne Zaman Sürülmeli?

Koyu Renk Ruj Ne Zaman Sürülmeli?

koyu renk ruj, koyu renk rujlar, ruj kullanımı Sevgili melekler, son derece dikkat çekici ve iddialı olan koyu renk rujlardan genelde kadınlar kaçınır. Oysa doğru yerde ve zamanda kullanılan koyu renk rujlar sizin için vazgeçilmez olacaktır. Peki koyu renk rujlar nerelerde ve ne zaman sürülmeli?... Herhangi koyu renkli bir ruju özel bir günde kullanmak isterseniz onun öncesinde mutlaka...

Sayfayı Paylaş