gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Beyaz tişört üzerine fular kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

beyaz pantolon kombinleri beyaz elbise kombinleri kombinler gömlek tişört Yaz aylarında fular takmaya bayılıyorum.Renk renk ,desen desen ve birbirinden güzel modelleri oluyor.Gömleklerin üzerine yada sade bir sweetin üzerine çok yakışıyor.Ben bildiğim fular boyna takılır ama fuları kemer olarak kullananlarda var:)
    Aslında bele kemer gibi takılınca da hoş duruyor:)Peki hiç beyaz tişörtlerinizin üzerine fular takmayı denediniz mi:):):)Bence bu kombinleri gördünkten sonra hemen deneyeceksiniz.Beyaz bir tişörtünüz yoksa da eminim hemen alışverişin yolunu tutacaksınız:DEee biz kadınız sabırsızlık ve moda kanımızda var:ehi:

Sizler de benim gibi fular sevenlerdenseniz buyrunuz diyorum:)

Tam benlik.Çünkü sevdiğim renk ile kombin oluşturulmuş:)siyah:)

Küperlere bayıldım:utan:

Sandaletler harika:)

Bu da beyaz gömlek üzerine fular kombini:)

Bir tane de beyaz elbise üzerine fular kombini sunuyorum:):)Umarım beğenmişsinizdir:ehi:

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    diger tüm ekledigin kombilere de baktim hepsi tek kelimeyle harika paylasim icin tskler canim...

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside süperr canım bayıldım

emeğine sağlık

Beyaz tişört üzerine fular kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika beyaz elbise ve kombinleri

harika beyaz elbise ve kombinleri

beyaz elbise kombinleri eminim sizde benim gibi bu harika elbiseye bayılacaksınız.beyaz saflığın ve masumiyetin rengidir.sizde böyle bir elbiseyle tıpkı bir melek gibi görünmek istemezmisiniz??kim istemezki..buyrun bu harika elbiseye ve harika kombinlerine bir göz atalım:):)
  2. Beyaz Pantolon Kombinleri 2009

Beyaz Pantolon Kombinleri 2009

beyaz pantolonlar beyaz pantolon kombinleri pantolon pantalon kombinleri Beyaz pantolon severler gardolabım beyaz pantolonum olmadan asla diyenler işte size beyaz pantolon ve kombinleri.Buyrun bir gözatın;
  3. Beyaz Elbise Kombinleri Hakkında Öneriler

Beyaz Elbise Kombinleri Hakkında Öneriler

beyaz elbise kombinleri beyaz elbise nasıl kombinlenir Sevgili melekler, yazın gerek günlük hayatta gerekse gece davetlerinde sıklıkla beyaz albiseler tercih edilir. Ama siz siz olun düğünlerde bembeyaz giyinmeyin, zira bu gelinin hiç de hoşuna gitmeyebilir :D:D Neyse biz konumuza geri dönelim ve bu güzel yaz gecelerinde beyaz elbiselerimizi nasıl kombinleyebileceğimiz konusunda sizlere...
  4. 2014 Beyaz Ceket Kombinleri

2014 Beyaz Ceket Kombinleri

beyaz ceket kombinleri kadın, beyaz ceket kombinleri, beyaz ceket kombinasyonları Sevgili melekler, beyaz ceket modası hiç geçmeyen ve türlü kombinasyonlarla şıklığın yakalanabildiği yegane parçalardan biri. "Fiyakanın düşkünü beyaz giyer kış günü" diye şarkılar söylense de yaz olsun kış olsun uygun kombinlerle beyaz ceketler çok şık görünebiliyor. İster bir kot bir tişört üstüne...
  5. Siyah Beyaz Kombinler 2016

Siyah Beyaz Kombinler 2016

Birbirine iki zıt renk ve birbirine en çok yakışan yine aynı iki zıt renk... Siyah beyaz renkten sizlere bahsediyorum hanımlar.. Biri asil ve zerafetin simgesi siyah, diğeri saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz... Yıllardır yazlık, kışlık ve mevsimlik giyim modellerin de asla trendlerden düşmeyen ve hemen ehmen her marka ve giyim firmasının koleksiyonların da yerini alan siyah beyaz...

Sayfayı Paylaş