gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Beyaz Toz Biber

Konu, 'Baharatlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Beyaz Toz Biber : Karabiberin dış kabuğu alınmış ve öğütülmüş olanıdır. Karabiberden daha keskin kokuludur ama tadı karabibere göre daha hafiftir

Beyaz Toz Biber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı Kırmızı Toz Biber

Acı Kırmızı Toz Biber

kırmızı toz biber toz biber nasıl yapılır Acı Kırmızı Toz Biber : Acı ve tatlı taze biberlerin kurutulup, dövülmesinden elde edilmiştir.Sıcak yöre yemeklerinin çoğunda kullanılır.
  2. Biber

Biber

Zahmetle birlikte elde edilecek mala ve dünyalığa delalet eder.Rüyada biber yemek, yapacağı bir işten dolayı pişman olacağına işarettir. Dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin ve olur olmaz herkese güvenmeyin. Biber satmak hasta iseniz, iyileşeceksiniz, biber almak geçim sıkıntısı yaşayacağınıza işarettir. Rüyada biber yemek, yapacağı bir iş...
  3. Zara - Beyaz Giyme Toz olur

Zara - Beyaz Giyme Toz olur

Beyaz giyme Toz olur, Siyah giyme Söz olur. Gel beraber gezelim, Muradimiz tez olur. Salinada Salinada gel, haydi Yavrum dön dolas yine bana gel. Gel beraber gezelim, Muradimiz tez olur. Salinada Salinada gel, haydi Yavrum dön dolas yine bana gel. Beyaz giyme Tanirlar, Seni Yolcu sanirlar. Zaten bende Talih yok, Seni benden alirlar. Salinada Salinada gel, haydi Yavrum dön dolas yine bana gel....
  4. Almased tozu

Almased tozu

almased türkiye almased kullanımı nasil kullanilir nasıl kullanılır selam kizlar,ben dogum yapali 4 bucuk ay oldu gün icinde kasik mamasi veriyorum yemeklerdende azar azar veriyorum bebegime emziriyorumda,simdi ben yurtdisindayim ve zayiflatici toz var almased diye,icinde birkoc vitaminde var ,yemek niyetine bir bardak iciyorsun hizli sonuc almak icin günde 2 ögünü bunu iciyorsun ben tek ögün...
  5. şap tozu

şap tozu

şap tozu şap tozu nedir sap nedir nerede satılır nerede satılır 1 çay bardağı şap ne kadar gramdır

Sayfayı Paylaş