gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beyaz tül perdeler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tüller nasıl beyazlatılır tülleri nasıl beyazlatırım perde beyazlatma perdeleri beyazlatmak perdeler beyazlatılır Beyaz tül perdeler, pencerede dura dura kararır, değil mi? Gerçi önceleri, yıkamayla bu siyahlık gider ama, daha sonraları bu kararmayı gidermek kolay olmaz. Onun için size tavsiyemiz yıkama suyuna 1-2 çorba kaşığı toz şeker katmanızdır.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Beyaz tül perdeler
    hemen deneyeceğim emeğinize sağlık

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Beyaz tül perdeler

bilgi için teşekkürler emeğine sağlık canım

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hemen deneyeceğim:D

5. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet benimde perdelerim beyaz ve beyazı çok seviyoeum ama zamanla grileşiyor deneyeceğim teşekkürler

Beyaz tül perdeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birbirinden güzel tül ve perdeler

birbirinden güzel tül ve perdeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. beyaz tül perdeler için

beyaz tül perdeler için

Beyaz tül perdeler: Beyaz tül perdeler, pencerede dura dura kararır. Gerçi önceleri, yıkamayla bu siyahlık gider ama, daha sonraları bu kararmayla başa çıkmak kolay olmaz. Onun için size tavsiyemiz yıkama suyuna 1-2 çorba kaşığı toz şeker katmanızdır
  3. Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim

Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim

tüller nasıl beyazlatılır perdeleri beyazlatmak için tülleri nasıl beyazlatırım tülleri beyazlatmak için ne yapmalı tül beyazlatma yöntemleri Sevgili Melek'ler merahaba, malum bayram yaklaşıyor ve bayram temizliği zamanıda geldi ki ben pek ilgilenmiyorum çünkü benim için her gün bayram (deliyim yaa ) :D:D Her neyse gelelim derdimeee :D:D Kızlar biri yada birileri, hatta hepiniz bana fikir...
  4. Tül perdeler nasıl yıkanır?

Tül perdeler nasıl yıkanır?

tüller nasıl yıkanmalı perde nasıl yıkanır perdelerin yıkanması perdeler kaç derecede yıkanır tül perde Çoğumuz yaz temizlğine henüz başladı bazılarımız bile çoktan bitirdi.Özellikle perdeler insanın oldukça zamanını alan bir olay.Sizlere perde temizliği hakkında bazı pratik ve işinize yarayacağını düşündüğüm bilgileri vermek istiyorum Tül perdeler normalde yılda 4 kez yıkanmalıdır. Ancak...
  5. Tül perdeler nasıl beyazlatılır?

Tül perdeler nasıl beyazlatılır?

tül perdeler nasıl beyazlatılır tüller nasıl beyazlatılır tülleri beyazlatmak için ne yapmalı tüllerin beyaz olması için perdelerin beyaz olması Tül perdelerinizin eskisi kadar beyaz olmadığını düşünüyorsanız birazdan sizler için vereceğim tül perdeleri beyazlatmak için pratik bilgilere göz atmanızı tavsiye ediyorum Evlerinizin, pencerelerinizin önemli unsurları tül perdeler özen ister. Onları...

Sayfayı Paylaş