gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beyaz Türkan şarkı sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Beyaz Türkan şarkı sözleri istiyorum :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beyaz Türkan şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri

Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri

Hanımlar Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri istiyorum.
  2. Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü

Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü

Beyaz Ah Türkan şarkısının sözleri Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü Beyazıt Öztürk'ün yeni albümü Ah trükan şarkısı oldukça ilgi gördü ve beğenildi Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Beyaz'ın Türkan şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz, bakalım sizde beğenecek misiniz :) Ah Türkan şarkısının sözleri Kim bilir gelen geçen ne diyor halime Ben ben değilim bu...
  3. Beyazıt Öztürk Türkan şarkı sözleri

Beyazıt Öztürk Türkan şarkı sözleri

Beyazıt Öztürk Türkan şarkısı sözü Beyazıt Öztürk Türkan sözleri Ekranların vazgeçilmez isimlerinden, yakışıklı opluta, on parmağında on marifetlerinden Beyaz çok yakında çıkaracağı albümüne ait olan "Türkan" adlı şarkıyı kendi programında seslendirdi ve büyük beğeni topladı. Biz de Beyaz Türkan şarkısının sözlerini bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Beyaz Türkan Şarkı Sözü...
  4. O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

Zeynep Türköz 8 ocakta söylediği şarkı Kar Beyaz sözleri O Ses Türkiye Zeynep Türköz 8 Ocak Kar Beyaz şarkı sözü Benimde çok sevdiğim bir şarkıdır "Kar Beyazdır ölüm, ellerinden gülüm" adlı şarkıyı O Ses Türkiye yarışmasında Zeynep Türköz çok güzel seslendirdi, bende o şarkının sözklerini sizlerkle paylaşmak istiyorum Melek'lerim. Hasret vuruyor gecenin koynunda Anılar...
  5. Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözü Beyaz Show

Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözü Beyaz Show

Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözlerini istiyorum sizden, dün gece Beyaz Show da Güven Murat Akpınarın söylediği türkünün sözlerini istiyorum sizden kızlar.

Sayfayı Paylaş