gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Beyaz Uğur Dündarın Proğramında Yine Pot Kırdı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

BEYAZ YİNE POT KIRDI! [​IMG] CNNTURK'TEKİ PROGRAMINDA UĞUR DÜNDAR'I KONUK EDEN BEYAZIT ÖZTÜRK, DÜNDAR'A İLTİFAT ETMEK İSTEDİ ANCAK HİÇ BEKLEMEDİĞİ SÖZLER KARŞISINDA KALAKALDI!

Meral Okay ile birlikte CNNTURK'te 'Nası Yani?' programını sunan Beyazıt Öztürk, Star TV'nin Anchorman'i Uğur Dündar'a iltifat etmek istedi ve 'Bu kadar şeye rağmen insan bi yorulur, bi çöker, bir şey olur.. Hala bu yakışıklılık bu endam... Kendinize nasıl bakıyorsunuz?' dedi.

Uğur Dündar, önce Beyaz'ın bu iltifatına iltifatla karşılık vererek 'Bunu ancak yakışıklılığından emin olanlar söyler' diye konuştu.

Çok hoşuna giden bu sözlerden sonra Beyaz kahkahalar atarak 'Teşekkür ederiz, gerçekten de valla sağolun' dedi ancak Dündar devam etti: 'Bir de Grand'ın bir sözü var biliyorsun; hiç yaşlanmıyorsunuz diyenler yaşlanmakta olduğunuzu ima edenlerdir. Çetin Altan'ın da bir sözü var; der ki, insanın yüzüne karşı birileri yaşlandığını söylemezse hiç bir zaman yaşlandığımızı hissetmeyiz.'

Dündar'ın bu ince iması karşısında biraz bozulan Beyaz, 'Yani şu anda benim yaptığım şeyi bir pot olarak mı değerlendirdiniz?' diye sordu. Kahkahalarla gülen Uğur Dündar, 'Estağfurullah' demekle yetindi. Beyaz ise çareyi hemen konuyu değiştirmekte buldu.

Beyaz Uğur Dündarın Proğramında Yine Pot Kırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadise pot kırdı

hadise pot kırdı

P { margin: 0px; } Son günlerde 'Deli Oğlan' şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Hadise, Ajda Pekkan'a iltifat edeyim derken baltayı taşa vurdu... Türkiye'de hangi sanatçıları beğendiği sorusu yöneltilen Hadise, öncelikle 'Sezen Aksu' dedi. Hadise daha sonra Ajda Pekkan'dan bahsederken Süperstar'ı övmek istedi ama yaş konusunda baltayı taşa vurdu: "Ajda Pekkan çok süper. Kadın kaç...
  2. Uğur Dündar: Gökçek'in sözleri tehdit

Uğur Dündar: Gökçek'in sözleri tehdit

Dündar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in konuşması ile kendisini açıkça tehdit ettiğini savundu. Gökçek, AKP'nin Sincan mitinginde, "Seçimden sonra, ben Melih Gökçek isem, Mehmet Ali Birand ve Uğur Dündar'a bu Türkiye dar gelmezse, bana yazıklar olsun" dedi; "Seçimlerden sonra bunları da tarih yapmak bize nasip olur" ifadesini kullandı. Gazeteci Uğur Dündar,...
  3. Uğur Dündar isyan etti

Uğur Dündar isyan etti

Ergenekon'un 2. iddianamesinde özel hayatıyla ilgili iddialar yer alan Uğur Dündar canlı yayında çileden çıktı Ergenekon davasının bugün açıklanan 2. iddianamesinde yer alan bazı ifadeler Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar'ı çileden çıkardı. Uğur Dündar canlı yayında şöyle konuştu: "Şimdi bugünkü iddianameden bir bölüm okuyoruz sizlere... BTV'nin haber müdürü, şu anda Susurluk...
  4. Uğur Dündar öfkeli

Uğur Dündar öfkeli

haber sunuculuğu yapan Uğur Dündar sessizliğini bozdu...... UĞUR DÜNDAR İSYAN ETTİ! STAR'DA ANA HABERLERİ SUNAN UĞUR DÜNDAR ERGENEKON DOSYASINDA AİLE HAYATININ GEÇMESİ ÜZERİNE YAYINDA SİNİRLERİNE HAKİM OLAMADI! Dün açıklanan Ergenekon'un 2. iddianamesinde yer alan bazı ifadeler Star Haber'in anchorman'i Uğur Dündar'ı çileden çıkardı. Akşam Star Ana Haber’i seyredenler duyduklarına...
  5. Nasıl Pot Kırdım Ben :))

Nasıl Pot Kırdım Ben :))

slm kızlarrrrr:eller: ayy bidiğiniz gibi dün akşam kayınvalidemler geldi :D:D eşim işte olduğu için akşam ben ilgilendim onlarla :D:D bizim tokat yöresinde sasuk,sarsuk kelimesi kullanılır aslında sasuk demek tatsız tuzsuz demek :D:D eşimin dedesine sasuk derlermiş dolayısı ile annesinede sasuğun kızı derlermiş hahaha biz evde kendi aramızda eşimle hep şakalaşırdırk o bana sasuğun kızı ben...

Sayfayı Paylaş