gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beyaz ve Kenan Doğulu alışveriş merkezi açtı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

beyaz, beyazıt öztürk, kenan doğulu, marmara forum, marmara forumun açılışı,
    Konu başlığımızı gördüğünüz de "Beyaz ve Kenan ortaklaşa alışveriş merkezi mi açmış mış mış" diye şaşırdınız değil mi Melek'ler? :D:D Yok yok öyle değil, bakın işte böyle Melek'lerim:D:D

Beyaz ve Kenan alışveriş merkezi açtılar
    Beyazıt Öztürk ve Kenan Doğulu açılışta şov yaptı

Multi Development Türkiye'nin, İstanbul'daki ikinci, Türkiye'deki dokuzuncu projesi Marmara Forum'un açılış partisinde siyaset, iş ve sanat hayatından ünlü simalar buluştu.

Sunuculuğunu şovmen Beyazıt Öztürk'ün yaptığı gecede, pop müziğinin başarılı ismi Kenan Doğulu sahne aldı.

Beyazıt Öztürk, açılışa katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş'a, "Sayın Başkan'ım ben 40 yaşındayım. Benim gençliğimde böyle saatlerce gezebileceğimiz bir yerimiz yoktu.

Tek hatırladığım alışveriş merkezi Gima, o da dolaşmaya kalksanız 10 dakika sürmezdi" deyince kahkaha fırtınası koptu.

Açılışta sahne alan Doğulu da şarkılarıyla tüm konuklara eğlenceli vakit geçirdi.

Beyaz ve Kenan Doğulu alışveriş merkezi açtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Beyaz Yalan Sevgilim otur biraz konuşmamız gerek Sana hiç yalan söylemedim bil ama bazı şeyleri biraz eksik anlatmış olabilirim Yıkılmayız yağmasak da gürleyen cinsteniz Bulunmaz taşlardan bir kolyeyiz kopmayız küçük saglam düğümlerle ugraşmayız Buzdağının altında üşürüm yanlız kaldım mevsim geçsin diye bekliyorum kur yapanın tuzagında çeresiz kıvrandım üzüntümle yüzleşiyorum sev beni...
  2. Kenan ve Ozan Doğulu ailesi pazar pikniğinde

Kenan ve Ozan Doğulu ailesi pazar pikniğinde

kenan doğulu, ozan doğulu, ailesi, aileleri, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Kenan ve Ozan Doğulu kardeşler, geçtiğimiz pazar günü oylarını verdiktren sonra aileleri ile birlikte piknik sefası yapmışlar:) Yarasın diyor ve o haberi sizlere sunuyoruz Melek'ler:) Kenan ve Ozan Doğulu kardeşler, geçtiğimiz pazar günü oy kullandıktan sonra piknik keyfi yaptı. Minik kızı...
  3. Beren Saat ve Kenan Doğulu Birlikte mi?

Beren Saat ve Kenan Doğulu Birlikte mi?

beren saat kenan doğulu beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Uçankuşun verdiği habere göre Beren Saat ve Kenan Doğulu aşk yaşıyormuş melekler :) Geçtiğimiz gece romantik bir akşam yemeği yiyen ikili ile ilgili haber şöyle; Önceki akşam Karaköy Balıkçısı’nda romantik bir yemek yiyen Beren Saat’le Kenan Doğulu, geceyi Acarkent’te noktaladı... Karşı karşıya değil yan yana oturmayı...
  4. beren saat ve kenan doğulu nişanlandı mı?

beren saat ve kenan doğulu nişanlandı mı?

Selam arkadaşlar, Beren Saat ve Kenan Doğulu için nişanlandılar deniyor acaba doğru mu? Onları birbirlerine çok yakıştırıyorum inş doğrudur :D
  5. Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler

Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler

Bu sayfa; Hülya Avşar ve Kenan Doğulu Aynı Projedeler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son aylarda Beren Saat ile olan aşkıyla sık sık gündeme gelen Kenan Doğulu ve başarılı sanatçı Hülya Avşar bir proje için bir araya geliyorlar. “Max Maceraları – Dinoterra” adlı filmde seslendirme yapacak olan iki ünlü projeden dolayı hayli heyecanlı. İşte detaylar......

Sayfayı Paylaş