gebe
  1. Sevda kuşcu

Sevda kuşcu Forum Okuru

Beyaz ve kırmızı renk karışımı bir et parçası

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Sevda kuşcu tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ben 1 haftalık evliyim ve adetim düğün günüme denk geldiği için adet geciktirici hap kullandım ve düğünden sonra hapı bıraktım 1 gün sonra hastalandım ama benden beyaz ve kırmızı renk karışımı 10 cm uzunlugunda bir et parçası geldi ilk defa böyle birşey gördüm ve çok korktum acaba neden böyle birşey oldu çok merak ediyorum? Hamile olduğumu düşünmüyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Beyaz ve kırmızı renk karışımı bir et parçası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçasıyım

Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçasıyım

Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda günyüzü. Yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yalnızlıkla sevişir oldun, karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledin. Doğmamış çocuktu doğacak, her ışık hazin sihir ki; hediye olacak her yarın manevi hazinedir, vasiyetimdir, cümlelerimin...
  2. Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçası

Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçası

VERSE 1 Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda günyüzü. Yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yalnızlıkla sevişir oldun, karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledin. Doğmamış çocuktu doğacak, her ışık hazin sihir ki; hediye olacak her yarın manevi hazinedir, vasiyetimdir,...
  3. Kırmızı Siyah Beyaz Ve Adidas

Kırmızı Siyah Beyaz Ve Adidas

Popiler marka adidas döktürmüş yine arkadaşlarım ayakkabılar harika:)
  4. Beyaz ve Kırmızı Oturma Odaları

Beyaz ve Kırmızı Oturma Odaları

kırmızı oturma odaları siyah beyaz oturma grupları kırmızı grubu modelleri grupları grubu Kırmızı beyaz dekordan hoşlanan insanlar genelde doğallıkla canlılık arasında gidip gelirler. Bu yüzden istediği renklerden biri çok doğal bir renk diğeri de bir o kadar canlı bir renk olur. Beyaz ve kırmızının uyumunu en güzel anlatan dekorlardan biri bu olmalı herhalde. Büyük emek sarfedilerek...
  5. adetliyken et parçası düşürdüm

adetliyken et parçası düşürdüm

iyi akşamlar edetim geçmedi ama adet olunca siyah kocaman parça düştü nedir bu ?

Sayfayı Paylaş