gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beyaz ve Meryem Uzerli

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli müslüman mı beyaz, meryem uzerli, beyaz şov, muhteşem yüzyıl, haberleri burada arkadaşlar.

Bu hafta Beyaz Shov'da Muhteşem Yüzyıl ekibi konuktu. Meryem Uzerli ve Beyazıt Öztürk arasında şaşırtıcı dialoglar geçti, biz de o habere yer veriyoruz Melek'ler:)

Hürrem'i oldukça sempatik bulduğunu belirten Beyaz, 'İnsanın sarılası geliyor' deyince Uzerli, şovmenin bu isteğini geri çevirmedi. Utandığını belli etmemeye çalışan Beyaz, bu sefer topu Uzerli'ye atarak 'İltifat alınca kızarıyormuşsun' dedi. Güzel oyuncunun 'Evet kıpkırmızı oluyorum. İyi ki şimdi olmadım' sözleri üzerine Beyaz da, 'Ben de yazacağım, yazamıyorum. Arada kaldım' dedi. Ergeç, Beyaz'ın sözlerini anlamayan Uzerli'ye Almanca çeviri yaptı. Bunun üzerine Uzerli kahkahalara boğuldu.

Bergüzar da bizimle oynasın

PROGRAMA telefonla bağlanan bir izleyicinin Halit Ergenç'e 'Eşiniz Bergüzar Korel'in de dizide rol almasını ister miydiniz?' sorusu üzerine Ergenç, eşiyle Muhteşem Yüzyıl'da kamera karşısına geçmek isteyebileceğini belirtti. Meryem Uzerli ise söze atlayarak, 'Evet evet kesinlikle isteriz. Bergüzar'ı çok seviyorum' diye konuştu.

ßeLeN bunu beğendi.
  2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bergüzarı halvete çağırsınlar meselaa hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Onun için fark etmezki padişah kendisi oldugu sürece..

Beyaz ve Meryem Uzerli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Ateş'ten Meryem Uzerli ve Bebeği Hakkında İlk Açıklama!

Can Ateş'ten Meryem Uzerli ve Bebeği Hakkında İlk Açıklama!

meryem uzerli hamile, can ateş, can ateş haberleri Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin hamile olduğunun ortaya çıkmasının ardından gözler Can Ateş'e çevrildi. Bu zamana kadar suskunluğunu bozmayan Ateş nihayet bir açıklama yaptı. İşte o açıklama... "Benim için yaşadığım ilişkiler her zaman çok önemli ve değerlidir. Muhakkak ki, herkesin kendine göre haklı sebepleri olsa da,...
  2. Meryem Uzerli ve Okan Yalabık Aynı Diziyle Ekranlara Gelecek!

Meryem Uzerli ve Okan Yalabık Aynı Diziyle Ekranlara Gelecek!

meryem uzerli haberleri, okan yalabk haberleri, meryem uzerli okan yalabık Sevgili melekler, Posta yazarı Mesut Yar'ın iddiasına göre Meryem Uzerli ve Okan Yalabık aynı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Muhteşem Yüzyıl'ın iki önemli isminin yer alacağı diziyle ilgili olarak Mesut Yar köşesinde bakın neler yazmış... “Muhteşem Yüzyıl” (Star TV) için erken final kararı mı alındı?...
  3. Meryem Uzerli ve Kızının Ayakları!

Meryem Uzerli ve Kızının Ayakları!

meryem uzerlinin ayakları, meryem uzerlinin bebeği, meryem uzerli kızı lara Sevgili melekler, bir gün geçmiyorki sosyal medyada ilginç resimler paylaşılmasın. Hani ünlülerin bebeklerini medyadan saklama çabalarıyla karışık gösterme istekleri de var ya, insana neler yaptırıyor. İşte onlardan biri, Meryem Uzerli bebeğinin fotosunu paylaşmış ama bakın neresinin :D:D
  4. Meryem Uzerli ve Kızı Lara'nın Havuz Keyfi!

Meryem Uzerli ve Kızı Lara'nın Havuz Keyfi!

meryem uzerli ve kızı, meryem uzerli kızı lara, meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, yıldızı rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisiyle bir anda parlayan oyuncu Meryem Uzerli şu sıralar tüm vaktini kızı Lara ile geçiriyor. Can Ateş'le olan ilişkisinden dünyaya gelen 5 aylık kızı Lara'yı geçtiğimiz gün havuza götüren Uzerli, orda çektirdiği fotoyu facebook sayfasından paylaştı. Altına “Aşk…En...
  5. Meryem Uzerli ve Okan Yalabık Aynı Dizide

Meryem Uzerli ve Okan Yalabık Aynı Dizide

Muhteşem Yüzyıl ’ın ortasında tükenmişlik sendromunayakalandım diyerek Almanya’ya gitti. İlişkisi bitti, hamileydi, doğum yaptı.Oldukça sancılı bir dönem geçirdi. Sonra kendini toparladı ve Almanya’danmutluluk mesajları yollamaya başladı. Muhteşem Yüzyıl’daki Pargalı İbrahimrolünde müthiş bir oyunculuk sergileyen Okan Yalabık uzun bir aradan sonradizilere geri dönüyor. İbrahim Paşa ve...

Sayfayı Paylaş