gebe
  1. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz yağ noktacıkları

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında SweetCurse tarafından paylaşıldı.

Kızlar göz çevremde bir tane beyaz yağ butonu vardı. Önemsemedim geçer diye ve hiç uğraşmadım. Şimdi onun üstünde 2.cisi çıkmış ve çok daha büyük. Ne yapmam gerekir bi bilen varsa lütfen yardımcı olsun :(

2. Dr. Enis Çabuk

Dr. Enis Çabuk Uzman Doktor

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tarifinize göre lipom olarak düşünüyorum o beyaz kitlecikleri. bunun deri yapısı ile bazen kan yağ değerleri ile ve stres durumu ile de çok bağlantısı var sebep olarak. bu yağ bezesi kisti ile beraber alınmadıkça kremlerle felan çok net bir tedavi şekli yok. herhangi bir dermatoloji-cildiye doktoruna giderseniz tedavinizi orada gerçekleştirirsiniz. lezyonu görmeden benim buradan daha fazla yorum yapmam zor

3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim Enis bey

Beyaz yağ noktacıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürünülecek yağ

Sürünülecek yağ

Rüyada görülen zeytin yagmdan baska baska yaglanilacak yaglarin hepsi, üzüntüdür. Bundan dolayi çok miktarda basina yag sürdügünü gören kimse üzüntülü olur. Sürdügü yag normali asmamissa, bu rüya zinettir. Eger yagin kokusu çirkin olursa, koku ve kuvveti nisbetinde kötü isimle yad edilmege delalet eder. Bir kimse bir adamin basinin bilinmeyen bir yerine yag sürdügünü görse, o adam o kimsenin...
  2. Beyaz

Beyaz

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin...
  3. iki gecede siyah noktacıklardan kökten kurtulma

iki gecede siyah noktacıklardan kökten kurtulma

Eğer cildinizde akne ya da siyah noktalarla ilgili sorunlar ya*şıyorsanız, o zaman öncelikli yapmanız gereken asla yüzünüz*le oynamamanız. Siyah noktalar için en pratik çözümlerden bi*ri eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz burun, çene ve alın için ayrı şekillerde satılan cilt bantları. Bant kullanmadan önce cildinizi hafifçe nemlendirin, bantı siyah noktaların yoğun ol*duğu bölgeye...
  4. Yağ yağmur yağ

Yağ yağmur yağ

yağ yağmur yağ Yağmur genellikle, sıkıntı ve üzüntünün anlamdaşıdır. Kuşkusuz, eğer yağmurun yağışını camların gerisinden İzleyecek olursanız, ne üzgün ne ağlamaklı bir manzaradır bu! Ama ona nankörlük de etmeyin, yaşam için kaçınılmaz olduğu gibi, güzelliğinizin yararına kullanabileceğiniz bir çok özellikleri de bünyesinde saklamaktadır. Şu halde gökten gelen bu suyun yararlarından en yüksek...
  5. yağ bezeleri :(

yağ bezeleri :(

slm arkadaşlar. yüzümdeki yağ bezeleriyle başım dertte ... zamanla bunlar siyah nokta ve cildimde lekelenmelere yol açıyor nolur acil yardım!!!! ne kullanmam gerekiyor arkadaşlar imdatttt diyorum artıkkkk

Sayfayı Paylaş