gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Beyaz yeni programını tanıttı 'bu daha farklı bir program olacak'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

BEYAZIT ÖZTÜRK, MERAL OKAY İLE CNNTÜRKTE YAPACAĞI ’NASI YANİ?’ PROGRAMININ YENİ FORMATINI ANLATTI. Geçen sezon Güven Kıraç ile yaptığı ’Nası Yani?’ programını bu sezon Meral Okay ile birlikte sunacak olan Beyazıt Öztürk, partneri ile birlikte CNNTÜRK’te bir proğrama konuk oldu.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Beyaz, formatın bir dönem Fatih Altaylı’nın da yer aldığı Cine5’te ekrana gelen ’Başka Yerde Yok’ programının formatına benzediğini söyledi:

Beyazıt Öztürk, 'Keyifli bir format, Fransız formatı. Kadir ve Güven’le yaptığım programda bir konuyu 6-7 konukla konuşuyorduk. Bazen konunun 6-7 konuğa ihtiyacının olmadığını gördüğümüz programlar oldu. Bazı konular bambaşka çıktı. Konular da bana göre bir yere geldi, dayandı. Bir çok şey konuşuldu. Bu daha farklı bir program olacak ama daha netleştirmedik' dedi.

gecce

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Beyaz yeni programını tanıttı 'bu daha farklı bir program olacak'
    biz beyaz show u istiyoruzzz:D:D:D

Beyaz yeni programını tanıttı 'bu daha farklı bir program olacak' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni bir oyun daha...

yeni bir oyun daha...

Evet Meleklerim, Yeni oyunumuz başlıyor. Herkes yerini alsın. İşte Oyunumuz; Ben hayatımda hiç.... deyip başlıcam ve benden sonraki benim yapmadığım şeyi yapıp yapmadığını söyleyip kendi yapmadığı bişeyi söylücek ve böylece devam edicez
  2. Yeni bir Melek daha (:

Yeni bir Melek daha (:

Selammmm ben Sevda, Berlin'den katiliyorum, yasim 18 burayi tesadüfen buldum ve cok begendim, hemen de üye oldum umarim iyi vakitler geciririz (:
  3. Yeni Bir Osmanlı Dizisi Daha!

Yeni Bir Osmanlı Dizisi Daha!

osmanlı dizileri yeni dizi, osmanlı dizisi, muhteşem yüzyıldan sonra, 2011, yeni sezon, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin kırdığı reyting rekorlarının ardından yeni bir Osmanlı konulu dizi çekimi için kollar sıvandı. Muhteşem Yüzyıl’a benzer bir dizi yakında TRT’de başlıyor. Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yapacağı, Demet Akbağ’ın oynayacağı...
  4. Ivana Sert Yeni Bir Moda Programıyla Ekranlarda!

Ivana Sert Yeni Bir Moda Programıyla Ekranlarda!

ivana sert, ivana sert haberleri, ivana sert yeni programı Sevgili melekler, en son geçen sezon Bugün Ne Giysem yarışmasındaki jüri üyeliğiyle televizyonda izlediğimiz Ivana Sert, yeni bir moda programıyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Show TV'nin satılmasıyla yayından kalkan programlarının ardından pek çok program görüşmesi içinde olan İvana Sert, yapımcılığını C Yapım'ın üstlendiği moda...
  5. Bu Tavsiyelerle Çok Daha Gür Kirpikleriniz Olacak!

Bu Tavsiyelerle Çok Daha Gür Kirpikleriniz Olacak!

gür kirpikler için, kirpiklerin gürleşmesi için, kirpik bakımı Sevgili melekler, güzelliğe güzellik katan, bakışlara derinlik veren, makyajda en önemli unsurlşardan birisi olan kirpikler gür ve uzun olduğunda harika bir görüntü verirler. Ancak ne yazıkki bu konuda herkes aynı şansa sahip değildir. Oysa, doğal yağlar, içerdikleri etken maddeler sayesinde kısa, seyrek, kırık ve güçsüz...

Sayfayı Paylaş