gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Beyaza her renk gider

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Beyaz ev dekorasyonu Beyaz ile renkli aksesuar dekorasyonu
    Benim evim bembeyaz olmalı diyen arkadaşlarım vardı. Bembeyaz evi ne yapacaksınız göstermez o kendini derdim. bu beyaz salon dekorasyonunu gördüğümde ise fikrim değişti. Herşey beyaz ama beyaza yakışan o kadar güzel turkuaz pembe uyumunu aksesuarlara yansıtmışlar ki kayran kaldım.

Beyaza her renk gider konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz renk

Beyaz renk

Eşyada ev gözle görülen varlıklarda görülen beyazlık sevinç, hayır ve gönül huzurudur.Eşyada ev gözle görülen varlıklarda görülen beyazlık sevinç, hayır ve gönül huzurudur
  2. Her renkte ayakkabi...

Her renkte ayakkabi...

Meleklerim her renge ve zevke ayakkabilar mevcut buyrun... :):) Mor Yesil Pembe Sari - Turuncu Mavi Kirmizi
  3. Beyaz renkte mini elbiseler

Beyaz renkte mini elbiseler

Masumiyetin ve saflığın simgesi olan beyaz renk bu sefer karşımıza oldukça masumiyetten uzak seksi modellerle çıkıyor:) beyaz rengi giymek aslında biraz cesaret istiyor koyu renklerdeki gibi vücut kusurlarının bazılarını kapatma gibi bir olayı yok beyazın. Eğer vücudunuza ve fiziğinize güveniyorsanız ve beyaz rengide seviyorsanız bu modeller sanırım tam size göre
  4. Beyaz Renk dekorasyon Örneği

Beyaz Renk dekorasyon Örneği

Bu beyaz salon dekorasyonu özellikle mobilyaları çok hoş. Duvar ünitesi ve orta sehpa mükemmel bir uyum yakalamış. Oturma odası dekorasyonundada kullanılabilir bu örnekç. BEyaz seven meleklere gelsin. Evim kirlensede beyaza kurban olsun diyorsanız buyrun;

Sayfayı Paylaş