gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz'da bir adım attı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'te organ bağışı için seferber oldu.....

ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM
    'TOPRAK OLMA, UMUT OL' ADI ALTINDA ÖNCEKİ GÜN TÜRK BÖBREK VAKFINDA YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNDE BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖDÜL VERİLDİ

Aralarında Linet, Betül Demir ve Tanju Çolak'ın da ödül aldığı törende konuşan Beyaz, 'Ben böyle organizsayonlarda yer almaktan çok mutluluk duyuyorum. Benim de sosyal sorumluluk projelerinde beni saçtikleri için çok teşekkür ediyorum. Hepatit var, Otistik çocuklar için şimdi bir şeyler yapıyoruz. Ben bütün organlarımı bağışladım. Biz çocuklarımız için elimizden gelen her şeyi yaparız' diye konuştu.

Beyaz'da bir adım attı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eğlenceli bir oyun atlar

eğlenceli bir oyun atlar

atlar parmak oyunu Atlar bataklıklta gidiyor (dil damağa vurularak cak cak sesi çıkartılır) Atlar şimdide çimenliğe geldi geldi (iki elin avuç içleri birbirine sürtülür) Atlar şimdide taşlığa geldi (iki el göğse vurulur) Atlar şimdide köprüden atlıyor hooooooop güüüüüüüüm hooooooooop güüüüüüüüm (sol el aşağıda tutulurken sağ elle sol ele vurulur):meri:
  2. İleriye adım atsan ölüm.Geriye adım atsan o ..

İleriye adım atsan ölüm.Geriye adım atsan o ..

. Yaşanmışlıklar arasından çıkarılan bi kaç özel şey sonucu bakarsın dünyaya . Hayallerin , düşüncelerin hatta gözünü kapaman bile anılardan ibarettir! Zaten unutmayı zorlaştıran bu anılar değil mi ..? Tesadüfen veya bilerek ikinizin geçtiği yollardan geçiyorsun .. ‘ ne güzel günlerdi .. ‘ diyerek iç geçiyorsun .. Veya gittiğin bir kafe , sinema , park .. yaşadığınız o muhteşem...
  3. Istanbullular bir el atin :)

Istanbullular bir el atin :)

abiyeciler çarşısı bakırköy abiyeciler çarşısı Kizlar Mart sonunda ilk defa Istanbula gelecegim...gezmeye, Kuzen ziyaretine vede en önemlisi Alisverise :D Haziranda amcamin oglu evlenecek ve ben Istanbul´dan bir elbise almayi düsünüyorum, fakt kuzenimde Istanbulu pek bilmiyor ( 4 ay oldu orda yasayali ). Yardim edin Istanbulun neresinde güzel Abiyeler bulabilirim ?
  4. Atatürkün atının ve köpeğinin adı

Atatürkün atının ve köpeğinin adı

Arkadaşlar selamlar.Atatürkün atı ve köpeği varmış çok sevdiği, onların isimlerini arıyorum ben, yardım edebilirmisiniz bana da ?
  5. Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin :D

Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin :D

Bu sayfa; Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Beyaz yine yapmış yapacağını ve Beyaz Show'un bir bölümünde yine gülmekten yerlere yatacağımız bir klip hazırlamış. Mustafa Sandal, İlker Ayrık ve Gökçe Bahadır'ın konuk olarak katıldıkları bu programda Beyaz O Ses Türkiye yarışmacısı olarak yarışmaya katılıyor ve jüri önüne çıkıyor....

Sayfayı Paylaş