gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beyaz'dan Meryem Uzerli İle İlgili Açıklama!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

beyaz haberleri, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli beyaz
    Sevgili melekler, geçtiğimiz gün çıkan bir haberde Meryem Uzerli'nin şovmen Beyaz'a platonik bir aşk duyduğu çıkmıştı. Bu haberden sonra Beyaz bir açıklama yaptı. İşte haberin detayları...

meryem-beyaz.jpg

Beyaz'dan Meryem Uzerli İle İlgili Açıklama! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meryem uzerli türk mü

meryem uzerli türk mü

Meryem üzerli türk mü nereli acaba ? Bilenler yardımcı olsun bana. Oğlumu verin bana :D:D
  2. Meryem Uzerli Yeni Yaşını Sevgilisi Can Ateş İle Ortaköy'de Kutladı

Meryem Uzerli Yeni Yaşını Sevgilisi Can Ateş İle Ortaköy'de Kutladı

meryem uzerli can ateş meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem'i Meryem Uzerli yeni yaşını Ortaköyde kli Anjelique Barda sevgilisi Can Ateş ve tüm sevdikleriyle kutladı. İşte Meryem Uzerli haberleri, haberin detayları... Doğum gününün yanı sıra Ateş ve Uzerli çifti gecede ailelerini de tanıştırarak, evlilik yolunda ciddi bir adım attı. Uzerli’ye...
  3. Erol Köse 'den Meryem Uzerli 'yle İlgili Şok İddia !!

Erol Köse 'den Meryem Uzerli 'yle İlgili Şok İddia !!

Bu konu; Erol Köse 'den Meryem Uzerli 'yle İlgili Şok İddia haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, okuduğunuzda gözlerinize inanamayacağınız bir haberle bu sayfada sizlerleyiz. Biz de ilk öğrendiğimizde inanamadık ama haberin doğru mu yalan mı olduğunu zaman gösterecektir. Konumuz olay adam Erol Köse 'nin bir iddiasıyla ilgili. Yenilir yutulur cinsten olmayan bu iddia için...
  4. Can Ateş'ten Meryem Uzerli ve Bebeği Hakkında İlk Açıklama!

Can Ateş'ten Meryem Uzerli ve Bebeği Hakkında İlk Açıklama!

meryem uzerli hamile, can ateş, can ateş haberleri Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin hamile olduğunun ortaya çıkmasının ardından gözler Can Ateş'e çevrildi. Bu zamana kadar suskunluğunu bozmayan Ateş nihayet bir açıklama yaptı. İşte o açıklama... "Benim için yaşadığım ilişkiler her zaman çok önemli ve değerlidir. Muhakkak ki, herkesin kendine göre haklı sebepleri olsa da,...
  5. Meryem Uzerli Star Tv İle Anlaştı!

Meryem Uzerli Star Tv İle Anlaştı!

meryem uzerli haberleri, meryem uzerli star tv, star tv meryem uzerli Sevgili melekler, başarılı oyuncu Meryem Uzerli Star Tv ile anlaştı. 3 yıl boyunca Star Tv dışında diğer kanallarda hiçbir projede yer alamayacak olan Uzerli 3 yıl için Star TV'den tam 3 milyon TL alacak.Vay be, ne para :D:D

Sayfayı Paylaş