gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz'ın 14 Şubatları Yalnız Geçmiş

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL BİR PROGRAM HAZIRLAYAN ÜNLÜ ŞOVMEN BU ZAMANA KADAR 14 ŞUBAT’I HEP YALNIZ GEÇİRDİĞİNİ İTİRAF ETTİ...

Sevgililer günü’nü yalnız geçirmekten yakınan Beyaz, “en son yaşadığım 14 Şubat üniversite yıllarındaydı. O zamanlar 4 yıllık bir ilişkim vardı. Hatta çok iyi hatırlarım bir 14 Şubat’ta cepte para yok ve sevgilime otogardar ucuz bir yüzük almıştım” açıklamasını yaptı.

Beyaz'ın 14 Şubatları Yalnız Geçmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 şubat tarihçesi

14 şubat tarihçesi

14 Şubat, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü" (St.Valentine's Day) olarak bilinir. Romantik aşk ile bağlantısı Orta Çağ'ın sonlarına doğru, o zamanki akımlardan kaynaklı oluşmuş ve zamanla dinsel özelliğini yitirmiştir. 1969...
  2. 14 şubatta ayrı yalnız olanlar buraya...

14 şubatta ayrı yalnız olanlar buraya...

ne kadar kötü değil mi arkadaşlar eşinden sevgilinden ayrı geçirmek bu günü. ben çok kötü oluyorum bu günde. geçen sene eşim yanımdaydı bir kırmızı gül ve birde hediye almıştı. o aldığı gülü duvara ters olarak astım ve hala 1 yıl oldu olacak duruyor. benim için çok değerli.şimdi tv de reklamlar yapılır , haberlerdede çıkar hiç bakmak dinlemek istemem. zor ya ayrı olmak çok zor hele böyle bir...
  3. Yalnızlar İçin 14 Şubat Alternatifleri

Yalnızlar İçin 14 Şubat Alternatifleri

yalnızlar için sözler yalnızlar partisi sevgililer günü partisi 2011 14 Şubat ' ta çoğunluğa Fransız gözlerle bakanlardan mısınız ? O halde sizin için değişik sayılabilecek 14 Şubat Alternatiflerini değerlendirin: 1. "Hamannnnn 14 Şubat ' ta neymiş. Zaten özel günleri sevmem ben" diyerek kendinizi avutun. ( Benim favorimdir) 2. Yalnız kızlar toplanın ve dedikodu partisi vererek...
  4. 14 Şubatta Ne Alınır

14 Şubatta Ne Alınır

14 Şubatta Ne Alınır ? Arkadaşalr ben düşündüm düşündüm bulamadım sizce 14 Şubatta Ne Alınır ?
  5. 14 şubat

14 şubat

Sevgililer günü hatırlanmayacak olan kaç melek var?

Sayfayı Paylaş