gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz'ın ağzından Beyazıt

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

üllü şovmenlerimizden Beyazıt Öztürk bir röportajında kendisini anlattı........
    HAYATINDA PİŞMANLIK YAŞIYOR MU?
    BEYAZ, KENDİSİNİ ANLATTI VE HAYATINA DAİR PİŞMANLIK YAŞAYIP YAŞAMADIĞINA DEĞİNDİ....

Herkesle ilgilenmeye çalıştığını ve bunu samimi olarak yaptığını anlatan Beyazıt Öztürk, pişman olup olmadığı konusunda ise şöyle konuştu:

'Ben hayatımda pişmanlık yaşıyor olsaydım bugün benimle bu sohbeti yapıyor olmazdınız.'

Kendisine gelen insanların 'Abi herkesle ilgileniyorsun, kimseyi kırmıyorsun' dediğini aktaran Beyaz, 'Sahiden de bir kişiyi bile kırmamaya özen gösteririm hayatımda. Resimse resim, fotoğrafsa fotoğraf... Çünkü ben birinci gelen insanla iki bininci gelen insanın da kendisi için birinci geldiğini biliyorum. Ona da aynı ilgiyi göstermek zorundayım. Ben niye sıkıldığımı, daraldığımı hissedeyim ki... Benim bildiğim hayatta tek iyi bir şey oldu, o da bu işi yapmak' diye konuştu.

Beyaz, Allah'ın kendisine böyle bir şey sunduğunu ve bundan sıkılmasının söz konusu olamayacağını sözlerine ekledi.

Son düzenleme: 7 Mart 2009
Beyaz'ın ağzından Beyazıt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyazıt öztürk

beyazıt öztürk

aktüel dergisi kardan adam aktüel kardan adam beyazıt öztürk kıyafetleri 1969 Bolu doğumlu olan Beyazıt Öztürk, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. Okurken radyoculuğa heves etti ama, ona "sen 'r'leri söyleyemiyorsun, en iyisi mi sen hiç konuşma sadece program hazırla" dediler. Buna rağmen Beyazıt şansını denedi ve program sundu. "Beyaz"...
  2. muzipsin Beyazıt

muzipsin Beyazıt

bir reklam çekimleri için yurtdışında bulunun ünlülerin arasında ünlü dr.muz Haydar Dümen de bulunmaktaydı ikilinin arasında çok komik bi diaolog geçti.... 'DERDİM BU YA, İNDİREMİYORUM HOCAM' PROF. DR. HAYDAR DÜMEN 'ORADA NELER OLUYOR'DA BEYAZ İLE İLGİLİ İLGİNÇ BİR AÇIKLAMA YAPTI... Denizbank'ın reklam filmi çekimi için Beyaz, Erdal Özyağcılar, Eda Taşpınar ve Deniz Akkaya ile birlikte...
  3. BEYAZ'in  ESPRILERI

BEYAZ'in ESPRILERI

Beyaz'ın bazı esprileri: EZAN VE TOP İlkokul çağlarımda sokakta arkadaşlarımla top oynarken, annem hep balkondan çağırır: "Oğlum Beyazıt ezan okunuyor, eve gel." O zamanlar namaz da kılmıyorum. Neden ezan okununca eve gideceğim? O dönemde ezan okunurken benim gibi eve gitmeyip top oynayan arkadaşlarımı tanıyor musunuz: Hakan Şükür, Sergen, Hasan Şaş, İlhan Mansız.. Peki, benle...
  4. yakışır Beyazıt

yakışır Beyazıt

ünlü showman Beyazıt Öztürke özel Motosiklet yapıldı.... BEYAZ'A ÖZEL MOTOR ÜRETİLDİ! TT CUSTOM CHOSPPERS TARAFINDAN BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖZEL BİR MOTOR ÜRETİLDİ... Beyazıt Öztürk'ün Motosikleti Moto Show 2009 da sergilendi. Fiyat konusunda firma yetkilileri bilgi vermedi. Açılışı geçtiğimiz gün yapılan Moto Show 2009 bir hafta sürecek. CNR fuar merkezinde sergilenen Beyaz'a özel yapılan...
  5. Beyaz'da bir adım attı

Beyaz'da bir adım attı

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'te organ bağışı için seferber oldu..... ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM 'TOPRAK OLMA, UMUT OL' ADI ALTINDA ÖNCEKİ GÜN TÜRK BÖBREK VAKFINDA YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNDE BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖDÜL VERİLDİ Aralarında Linet, Betül Demir ve Tanju Çolak'ın da ödül aldığı törende konuşan Beyaz, 'Ben böyle organizsayonlarda yer almaktan çok mutluluk duyuyorum. Benim de sosyal sorumluluk...

Sayfayı Paylaş