gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz'ın balmumu yapılacak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

beyaz balmumu ünlü şovmen gençkızların sevgilisi Beyazıt Öztürk'ün balmumu yapılacakmış işte o haber.....
    (eminim kızlar o balmumunu yerler ham yaparlar :D:D )

HEYKELİ DİKİLECEK
    ÜNLÜ ŞOVMEN BEYAZIT ÖZTÜRK'ÜN BALMUMUNDAN HEYKELİ YAPILCAK

Şovmen Beyaz, Eskişehir Odunpazarı Lions Kulübü'nün düzenlediği 'Zirvedekiler 2008' ödül törenine katıldı.

Törende Beyazıt Öztürk'e onur ödülü veren Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, Beyaz'ın temiz kalpli bir insan olduğunu belirterek, 'Beyazıt Öztürk'ün rahmetli babası benim arkadaşımdı. Çok iyi bir dostluğumuz vardı. O da tıpkı babası gibi temiz kalpli ve sevecen. Yarın gelirsen, yüzünün ölçülerini alıp balmumundan heykelini yapmak istiyorum. Bu heykeli de müzeye koyarız' dedi.

Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, çalışma hayatında başarıların devamını dilediği Öztürk'ün televizyon programcılığının yanı sıra üniversite de eğitimi aldığı sanat dalı ile yakından ilgilenmesini istedi. Başkan Büyükerşen'in heykelini yapma teklifine şaşıran Beyazıt Öztürk, mutluluğunu dile getirdi. Duygusal anlar yaşadığı törende esprileriyle de davetlileri güldüren Beyaz, hayatında vicdanın önemli bir yer tuttuğunu vurgulayarak, bunu ailesine borçlu olduğunu kaydetti. Başarısında ailesinin katkısının büyük olduğunu anlatan Öztürk, 'Benim hayatıma vicdanı özellikle ailem soktu. Benim başarımdaki sebeplerin bence en önemlisi, tıkır tıkır işleyen bir vicdanımın ve samimiyetimin olması.

Yoksa çok komik, eğlenceli, kültürlü, entelektüel bir adam değilim. Benden çok daha iyileri var. Ama bir şekilde devam ettiriyorum. Her birinden az az var ama, her halde bu samimiyetten biraz fazla var. Eskişehir'de uzun yıllar yaşadım. Benim dayım faytoncuydu. Tabii fayton sektörü 1980'li yıllarda çökünce, kömür tevzide at arabası kullanmaya başladım. Tatillerde arkadaşlarım Çeşme'ye Bodrum'a giderken, ben Eskişehir'e gelirdim. Benim hayatımda Eskişehir'in ayrı bir yeri var' diye konuştu.

Törende Firuzhan Kanatlı'ya sanayici, Ender Banaz'a işadamı, Dr. Rüştü Bozkurt'a yönetici, Prof. Dr. Engin Ataç'a bilim insanı, Dr. Burak Erdinç'e sağlık, Hüseyin Erbay'a sanatçı, Nejat İşcan'a edebiyat, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na sivil toplum kuruluşu, İrfan Çetinkuş'a eğitim, Can Çapuroğlu'na spor, Şener Yılmaz'a medya ile Pino işletmesine yerel marka dallarında ödülleri dağıtıldı.

Beyaz'ın balmumu yapılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balmumu

Balmumu

Bakınız; Arı.Rüyada balmumu paradır.Rüyada balmumu görmek hastalikla yorum-lanir. Rüyanizda balmumu erittiginizi veya eriyen balmumu ile döküm yaptiginizi görmeniz, hafif bir hastalik geçireceginize isarettir. Balmumu satin aldiginizi görmek, çoktan beri unuttugu-nuz dostlarinizin size dargin olduklarina ve onlarin gönlünü almaya çalismaniz gerektigine delalet eder.
  2. Türk Büyüklerinin Balmumu Heykelleri.....

Türk Büyüklerinin Balmumu Heykelleri.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Balmumu ünlüler:)

Balmumu ünlüler:)

sinoplu ünlüler balmumu ünlüler
  4. BEYAZ'in  ESPRILERI

BEYAZ'in ESPRILERI

Beyaz'ın bazı esprileri: EZAN VE TOP İlkokul çağlarımda sokakta arkadaşlarımla top oynarken, annem hep balkondan çağırır: "Oğlum Beyazıt ezan okunuyor, eve gel." O zamanlar namaz da kılmıyorum. Neden ezan okununca eve gideceğim? O dönemde ezan okunurken benim gibi eve gitmeyip top oynayan arkadaşlarımı tanıyor musunuz: Hakan Şükür, Sergen, Hasan Şaş, İlhan Mansız.. Peki, benle...
  5. Beyaz'da bir adım attı

Beyaz'da bir adım attı

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'te organ bağışı için seferber oldu..... ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM 'TOPRAK OLMA, UMUT OL' ADI ALTINDA ÖNCEKİ GÜN TÜRK BÖBREK VAKFINDA YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNDE BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖDÜL VERİLDİ Aralarında Linet, Betül Demir ve Tanju Çolak'ın da ödül aldığı törende konuşan Beyaz, 'Ben böyle organizsayonlarda yer almaktan çok mutluluk duyuyorum. Benim de sosyal sorumluluk...

Sayfayı Paylaş