gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beyaz'ın Sertab Erener "İyileşiyorum" Klibi Tıklanma Rekoru Kırıyor!

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Beyaz'ın Sertab Erener "İyileşiyorum" Klibi Tıklanma Rekoru Kırıyor konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, geçtiğimiz cuma gecesi yayınlanan Beyaz Show'da konuk Sertab Erener için hazırlanan "İyileşiyorum" klibi rekora koşuyor. Erener'in klibine kendini montajlayan ve uygun sözler yazan Beyaz tüm konukları ve ekran başındaki izleyicileri gülme krizine soktu. Öyle ki uzun bir süre gülmekten sohbet edemeyen konuklar ve Beyaz keyifli anlar yaşadılar. İşte o muhteşem klibi biz de bu sayfamızdan yayınlıyoruz...

ayşegül&ramo bunu beğendi.
  2. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    titan bence beyazın yaptıgı en iiyi süpriz bu oldu ya dilimden düşmüyo şarkının normal halini unuttum resmen :):) :dp178::ohoh::ohoh:

Beyaz'ın Sertab Erener "İyileşiyorum" Klibi Tıklanma Rekoru Kırıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertap Erener

Sertap Erener

sertap erener melek sertap erener hastalığı sertab erenerin hastalığı erenerin 1964 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Erken yaşlarda müzikle tanışan Erener, hassas bir yapıya sahipti. Hassas ve ince yapılı bu minyon kız, bir yandan onu çok erken bir yaşta, 11'inde yakalayan, tüm hayatını etkileyen kolit hastalağıyla, hastanelerle boğuştu, bir yandan ilk ve orta öğrenimini sürdürdü....
  2. sertab erener

sertab erener

1964 yilinda Istanbul'da d?nyaya geldi. Erken yaslarda m?zikle tanisan Erener, hassas bir yapiya sahipti. Hassas ve ince yapili bu minyon kiz, bir yandan onu ?ok erken bir yasta, 11'inde yakalayan, t?m hayatini etkileyen kolit hastalagiyla, hastanelerle bogustu, bir yandan ilk ve orta ?grenimini s?rd?rd?. Hastaligin verdigi acilardan, hasardan kendisini mutlu eden bir ?ikis bulmustu; annesi...
  3. tıklanma rekoru kırdı

tıklanma rekoru kırdı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sertap Erener Resimleri

Sertap Erener Resimleri

Sertap Erener Resimleri istiyorum sizden kızlar uzun zamandır kendisini ekranlarda da göremiyorum bari resimlerini görelim :)
  5. Sertap Erener Fotoğrafları

Sertap Erener Fotoğrafları

Sertap Erener Fotoları Sertap Erener Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden Sertap Erener'in resimlerini isteyen siz sevgili misafirler, sizler için ve Sertap Erener hayranları için en güzel Sertap Erener Fotolarını paylaşıma açıyoruz.

Sayfayı Paylaş