gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Beyazın Sevgilisi Kim ( Beyazıt Öztürk'ün Sevgilisi )

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu Beyazıt Öztürk yanı diğer adı ile Beyazın sevgilisini kimdir merak ediyordum adı Zeynepmiş haberi buldum birazden vereceğim sizlere. De bu adam hep bekar kaldı bekar gidecek diye düşünüyorum ya ben. Bunların ilişkilerini bir türlü anlamıyorum. Umarız Beyaz için bu son olur ve Bodrum'da tanıştığı Zeynep ile hayatını birleştirir :) 2,5 aylık bir sürecte birliktelermiş meleklerim bilginiz olsun :D

Beyazın Sevgilisi Kim ( Beyazıt Öztürk'ün Sevgilisi ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

emir sarrafoğlu gercek adı emir sarrafoğlu sarrafoğlunun sevgilisi sevgilisi kim Adını feriha koydum emir resimleri, emir sarrafoğlu resimleri çağatay ulusoy, Adını feriha koydum Çağatay ulusoy, Emir Sarrafoğlu fotoğrafları Bu emir saarrafoğlu var arkadaşlarım çok merak ediyorum acaba onun sevgilisi kim yoksa benimsevgilim olur mu :D:D
  2. Hürremin Sevgilisi Kim ?

Hürremin Sevgilisi Kim ?

hürremin sevgilisi hürremin sevgilisi kim hürrem in nişanlısı hürremin sevgilisi, aşkı, erkek arkadaşı, meryem uzerlinin sevgilisi, Muhteşem Yüzyıl ile bugüne kadar tanınmayan ve artık dillerden düşmeyen Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan'nın söylenenlere göre 6 ay önce ayrıldığı sevgilisini bulduk arkadaşlarım. Hemde havuzda çekilmiş görüntülerini bulduk :D:D Muhteşem Yüzyıl dizisinde...
  3. Halil Sezai'nin sevgilisi kim ?

Halil Sezai'nin sevgilisi kim ?

İsyaaaaaaan deyip herkesin beğenisini kazandı Halil SEZAİ... O kadar isyan etti ki heralde yeni bir sevgili yaptı sonunda. Eee ağlamayan bebeğe meme vermezler değil mi ? :D:D Şarkılarıyla müzik piyasasını ve sosyal medyayı sallayan Halil Sezai Paracıkoğlu, fotoğrafçı Mehmet Turgut’tan ayrılan oyuncu Gonca Vuslateri ile samimi pozlarını twitter’dan paylaştı “Seni Beklerken 2011” adlı...
  4. Serenay Sarıkaya'nın Sevgilisi Kim?

Serenay Sarıkaya'nın Sevgilisi Kim?

serenay sarıkaya, serenay sarıkaya haberleri, serenay sarıkaya çağatay ulusoy Sevgili melekler, önce Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum gününde görüntülenip Tatlıtuğ ile adı anılan sonrasında birlikte rol aldığı dizide başrol oynayan Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu iddia edilen Sarıkaya'nın bu kez de Antalyalı bir işadamıyla birlikte olduğu haberi yayıldı. İşte Milliyet gazetesi muhabirinin yağtığı...

Sayfayı Paylaş