gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Beyazıt öztürk bade işçil

Konu, 'Magazin' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

beyazıt öztürk bade işcil ezel dizisi oyuncuları ezel oyuncular sebnem Dün internetten baktım ve aşk yaşadıklarını söylemişler ama şimdi yok öyle birşey diye acıklama yapmışlar magazinlere :hıms:

Beyazıt Öztürk, Bade İşçil’le aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi: “Öyle bir şey yok, olsa saklamam.”

ÜNLÜ şovmen Beyazıt Öztürk, “Ezel” dizisinde Şebnem karakterini canlandıran Bade İşçil’le aşk yaşadığı iddiası hakkında konuştu. İşçil’le sevgili olmadıklarını belirten Öztürk, “Öyle bir şey yok. Nereden çıkıyor bunlar, anlamıyorum. Bade önemli bir isim, onunla aramızda bir şey olsa saklamam. Bu tür haberlerle uğraşmaktan yoruldum” dedi. Bade İşçil de dedikodular için benzer bir açıklama yaptı: “Beyaz’la aşk yaşamıyorum. Beyaz Show’dan sonra da kendisini hiç görmedim. Ben uzun bir süre daha yalnız kalmak, işlerime yoğunlaşmak istiyorum. Hayatımda biri olsa söylerim, kimden saklayacağım ki?”

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Evlen artik Beyazzzzzzzzzz :D:D:D

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    O bu gidişler evlenmicek ya :D

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    evlensin yaww bende arızaya katılıyorum evlensinn yakışmışlar ama heee begendim.....

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben en son tanemle beraber olduğunu biliyordum ve cok sempatik duruyorlardı.. badeyle yakısacaklarını sanmıyorum ya :S

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben en son tanemle beraber olduğunu biliyordum ve cok sempatik duruyorlardı..
    badeyle yakısacaklarını sanmıyorum ya :S

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    neden saklıyoki bu ünleler aşklarını ben olsam çıkar açık açık söylerdm

8. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ikisinide çok seviyorum yakışıyorlar evlensinler

Beyazıt öztürk bade işçil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyazıt Öztürk Resimleri

Beyazıt Öztürk Resimleri

beyazıt öztürk resimleri beyaz resimleri beyazıt öztürk fotoğrafları beyazit resmi web sitesi
  2. beyazıt öztürk

beyazıt öztürk

aktüel dergisi kardan adam aktüel kardan adam beyazıt öztürk kıyafetleri 1969 Bolu doğumlu olan Beyazıt Öztürk, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. Okurken radyoculuğa heves etti ama, ona "sen 'r'leri söyleyemiyorsun, en iyisi mi sen hiç konuşma sadece program hazırla" dediler. Buna rağmen Beyazıt şansını denedi ve program sundu. "Beyaz"...
  3. Beyazıt Öztürk Açıklıyor!

Beyazıt Öztürk Açıklıyor!

beyazıt öztürk resimleri yeni dizisi beyaz kimdir biyografisi resimleri hayatı hakkındaq bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Komedyen Beyazıt Öztürk Namıdiyar Beyaz açıklıyor melekler :D:D sıkı durun :D:D işte haberimizin detayları melekler Beyazıt Öztürk Açıklıyor yeni dizi geliyor :) Beyazıt Öztürk'ün de yer alacağı Gülse Birsel'in yeni dizi projesinin çekimleri ne zaman...
  4. Bade İşçil Kimdir

Bade İşçil Kimdir

Bade İşçil Kimdir arkadaşlar Bade İşçil biyografi bilgilerini de paylaşın lütfen!
  5. Beyazıt Öztürk Diyeti

Beyazıt Öztürk Diyeti

Beyazıt Öztürk Diyeti nasıl bir diyet lütfen kızlar bana da yazın biliyorsanız. Baksanıza Beyaz nasıl da zayıflamış acaba ne uyguladı?

Sayfayı Paylaş