gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Beyazıt Öztürk Evlenmeyeceğim dedi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG]BEYAZIT ÖZTÜRK, PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ YARGITAY ÜYESİ ÖMER GENÇCAN'LA BAKIN NELER KONUŞTU?
    CNNTURK'te Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sunduğu 'Nası Yani?' programının konuklarından birisi de 'Boşanma Tazminat ve Nafaka Hukuku' kitabının yazarı ve Yargıtay Üyesi Ömer Uğur Gençcan idi.

Programda boşanmalarla ilgili ayrıntılar, ilginç olaylar konu edildi. Ömer Uğur Gençcan, Beyaz ve Meral Okay'a kitabını hediye etti ve 'İnşallah kullanmak zorunda kalmazsınız' dedi. Kitap için Geçcan'a teşekkür eden Beyaz, 'Ben zaten kullanmak zorunda kalamayacağım bu gidişle. Evlenme olamayacağı için boşanma da olamayacak bende. O yüzden rahatım. İnşallah karşılaşmak zorunda kalmayız bu husustan dolayı' dedi.

Ekran başındakileri güldüren bu diyalogtan sonra Ömer Gençcan, 'Dostlarınız da gelmesin bizim işimizi de arttırmasınlar' diye esprili bir yanıt verdi.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Beyazıt Öztürk Evlenmeyeceğim dedi
    bencede evlenmesin :D:D o böyle gayet şirin :D

Beyazıt Öztürk Evlenmeyeceğim dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyazıt Öztürk Resimleri

Beyazıt Öztürk Resimleri

beyazıt öztürk resimleri beyaz resimleri beyazıt öztürk fotoğrafları beyazit resmi web sitesi
  2. beyazıt öztürk

beyazıt öztürk

aktüel dergisi kardan adam aktüel kardan adam beyazıt öztürk kıyafetleri 1969 Bolu doğumlu olan Beyazıt Öztürk, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. Okurken radyoculuğa heves etti ama, ona "sen 'r'leri söyleyemiyorsun, en iyisi mi sen hiç konuşma sadece program hazırla" dediler. Buna rağmen Beyazıt şansını denedi ve program sundu. "Beyaz"...
  3. Beyazıt öztürk bade işçil

Beyazıt öztürk bade işçil

beyazıt öztürk bade işcil ezel dizisi oyuncuları ezel oyuncular sebnem Dün internetten baktım ve aşk yaşadıklarını söylemişler ama şimdi yok öyle birşey diye acıklama yapmışlar magazinlere :hıms: Beyazıt Öztürk, Bade İşçil’le aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi: “Öyle bir şey yok, olsa saklamam.” ÜNLÜ şovmen Beyazıt Öztürk, “Ezel” dizisinde Şebnem karakterini...
  4. Beyazıt Öztürk Açıklıyor!

Beyazıt Öztürk Açıklıyor!

beyazıt öztürk resimleri yeni dizisi beyaz kimdir biyografisi resimleri hayatı hakkındaq bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Komedyen Beyazıt Öztürk Namıdiyar Beyaz açıklıyor melekler :D:D sıkı durun :D:D işte haberimizin detayları melekler Beyazıt Öztürk Açıklıyor yeni dizi geliyor :) Beyazıt Öztürk'ün de yer alacağı Gülse Birsel'in yeni dizi projesinin çekimleri ne zaman...
  5. Beyazıt Öztürk Diyeti

Beyazıt Öztürk Diyeti

Beyazıt Öztürk Diyeti nasıl bir diyet lütfen kızlar bana da yazın biliyorsanız. Baksanıza Beyaz nasıl da zayıflamış acaba ne uyguladı?

Sayfayı Paylaş