gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hanımlar Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyazıt öztürk

beyazıt öztürk

aktüel dergisi kardan adam aktüel kardan adam beyazıt öztürk kıyafetleri 1969 Bolu doğumlu olan Beyazıt Öztürk, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. Okurken radyoculuğa heves etti ama, ona "sen 'r'leri söyleyemiyorsun, en iyisi mi sen hiç konuşma sadece program hazırla" dediler. Buna rağmen Beyazıt şansını denedi ve program sundu. "Beyaz"...
  2. Beyazıt Öztürk Açıklıyor!

Beyazıt Öztürk Açıklıyor!

beyazıt öztürk resimleri yeni dizisi beyaz kimdir biyografisi resimleri hayatı hakkındaq bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Komedyen Beyazıt Öztürk Namıdiyar Beyaz açıklıyor melekler :D:D sıkı durun :D:D işte haberimizin detayları melekler Beyazıt Öztürk Açıklıyor yeni dizi geliyor :) Beyazıt Öztürk'ün de yer alacağı Gülse Birsel'in yeni dizi projesinin çekimleri ne zaman...
  3. Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü

Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü

Beyaz Ah Türkan şarkısının sözleri Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü Beyazıt Öztürk'ün yeni albümü Ah trükan şarkısı oldukça ilgi gördü ve beğenildi Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Beyaz'ın Türkan şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz, bakalım sizde beğenecek misiniz :) Ah Türkan şarkısının sözleri Kim bilir gelen geçen ne diyor halime Ben ben değilim bu...
  4. Beyazıt Öztürk Türkan şarkı sözleri

Beyazıt Öztürk Türkan şarkı sözleri

Beyazıt Öztürk Türkan şarkısı sözü Beyazıt Öztürk Türkan sözleri Ekranların vazgeçilmez isimlerinden, yakışıklı opluta, on parmağında on marifetlerinden Beyaz çok yakında çıkaracağı albümüne ait olan "Türkan" adlı şarkıyı kendi programında seslendirdi ve büyük beğeni topladı. Biz de Beyaz Türkan şarkısının sözlerini bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Beyaz Türkan Şarkı Sözü...
  5. Beyazıt Öztürk Diyeti

Beyazıt Öztürk Diyeti

Beyazıt Öztürk Diyeti nasıl bir diyet lütfen kızlar bana da yazın biliyorsanız. Baksanıza Beyaz nasıl da zayıflamış acaba ne uyguladı?

Sayfayı Paylaş