gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Beyazıt'tan Hürrem Yakıştırmalarına Yanıt Geldi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

beyazıt öztürk, beyaz, hürrem aşkı, ne dedi, söyledikleri, muhteşem yüzyıl, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Geçtiğimiz günlerde Beyaz Showun yayınında ,Meryem Uzerli'nin Beyaz'a yakın davranışları neticesinde çıkan ''Yeni Bir Aşk mı?'' söylentilerine ,Beyaz'dan yanıt geldi.

Ünlü şovmen, geçtiğimiz hafta programına konuk ettiği 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin 'Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli'ye yakınlık göstermesiyle ilgili de "Programımıza gelen her konuğa ilgi gösteriyoruz. Bu da öyle bir şeydi" dedi. Beyaz, gazetecilerle ayaküstü sohbetinin ardından evinin yolunu tuttu.

Beyazıt'tan Hürrem Yakıştırmalarına Yanıt Geldi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüsnü Şenlendirici'den yanıt geldi....

Hüsnü Şenlendirici'den yanıt geldi....

hünü Şenlendirici'nin erkekliğini tartışan Klarneti kadar erkek değil diyen deniz seki'nin ablasına çok gecikmeden Şenlendirici cephesinden hemen yanıt geldi.... KLARNETİ KADAR ERKEK DEĞİL! KOKAİN OPERASYONU KAPSAMINDA GÖZALTINA ALINAN, ARDINDAN TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLEN DENİZ SEKİ’NİN KARDEŞİ SERKAN SEKİ, HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU. Şenlendirici’nin, ablasıyla...
  2. Minik Serçe'den yanıt geldi

Minik Serçe'den yanıt geldi

geçtiğimiz günlerde Asuman Aysal Sezen Aksu ile ilgili yaptığı konuşmaya Minik Serçe çok geçmeden cevap verdi......... MİNİK SERÇE ÇOK KIZDI! SEZEN AKSU İLE AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLEN ESKİ RALLİCİ ARTUĞ AYSAL, 22 YILLIK EŞİ ASUMAN AYSAL'IN GÖNLÜNÜ ALDI AMA MİNİK SERÇE'Yİ KÜSTÜRDÜ.. Geçen hafta Etiler'de bir mekan çıkışında aynı otomobilde görüntülen Sezen Aksu ile eski rallici Artuğ...
  3. Baba Kayacı'dan yanıt geldi

Baba Kayacı'dan yanıt geldi

ünlü manken Aysun Kayacı'nın babası Selahattin Kayacı eşine yüklendi... ANNESİ AYSUN'U ÜÇ GÜNDE BİR DÖVERDİ AYSUN KAYACI’NIN BABASI SELAHATTİN KAYACI, KIZININ ŞİDDET İDDİALARINA CEVAP VERDİ. Selahattin Kayacı, kızının şiddet iddialarına cevap verdi: “Ben kızıma ne kadar vurdum diye çetele tutmadım. Ben babamdan 500 kez dayak yemişimdir. Belki Aysun’a bir tokat vurmuşumdur, bu kadar. Ben...
  4. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  5. İddialara Yanıt Geldi

İddialara Yanıt Geldi

Beste Bereket,kimdir,olaylar ve iddialara yanıt Geçtiğimiz aylarda sevilen dizilerden Leyla ile Mecnun dizisinde istenmeyen olaylar olmuş ve bu olaya karışan oyuncular diziden çıkmıştı.Bu haber oldukça gündemde kaldıktan sonra şimdilerde ise http://www.meleklermekani.com/magazin/202286-leyla-ile-mecnun-dizisinde-ki-davada-hapis-istemi.html ile tekrardan gündeme geldi bu olaylardan etkilendiği...

Sayfayı Paylaş