gebe
  1. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beyazlamak isteyenler bakabilir

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Mucu'mm tarafından paylaşıldı.

Öncelikle bir çay tabağına süt damlatıyoruz ve bir amuk peçete vs. yardımıyla yüzümüze iyice sürüyoruz ve yıkıyoruz.Yüzünüzdeki tüm kirler siyahlıklar çıkıyor bende denedim ve olumlu sonuç aldım.

beyazlamak isteyenler bakabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deste falı isteyenlere bakabilirim

deste falı isteyenlere bakabilirim

deste falı bak falıma nasıl bakarım tarot bakanlar arkadaşlar niyetini ve adınızı yazıp fal baktırabilirsiniz..
  2. beyazlamak isteyenler baksın

beyazlamak isteyenler baksın

beyazlamak için ne yapmalıyım beyazlamak için ne yapmalı yapılmalı yapmalıyız yapılır Atalarımız güzelliğin yarısı beyazlıktır demişler.Beyaz teni seviyorsanız bunun için çok çaba sarfetmenize gerek yok.Domates ve unu kaptığınız gibi ver elini beyazlık deyin:) Domatesi yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendırda suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirin ve yeteri kadar unla macun haline...
  3. Deste Katina falına bakabilirsiniz.

Deste Katina falına bakabilirsiniz.

katina falı katina falı bak deste falına bak deste Arkadaşlar sizlere vereceğim bu linkten kendinizde Deste Katina falınıza bakabilirsiniz. Nasıl olacağını ben anlatayım.. Öncelikle 1- buradan giriş yapınız. 2- Açılan sayfada kırmızı ile işaretlediğim yere giriş yapınız.. 3- Açılan sayfa aşağıdaki gibi olacaktır. 4- Buradan 3 kart seçiniz. Daha sonra işretlediğim yere giriş...
  4. Kahve falıma bakabilir misiniz?

Kahve falıma bakabilir misiniz?

Kızlar merhaba,şu sıralar çok mutsuzum. Anlayan varsa kahve falıma göz atabilir mi lütfen ? :hıms: Teşekkür ederim şimdiden...
  5. bi bakabilir msnz

bi bakabilir msnz

Arkadaslar adet belirtileri ne zaman ortaya çıkar ? adetime 1 hafta var belim ağrıyor , beyaz akıntım var , göğüslerim de hassas . Sizce normal mi?

Sayfayı Paylaş